Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Sekret małżeństwa Katarzyny Pakosińskiej wyszedł na jaw! 

Jaką tajemnicę zdradziła artystka?

Olga Figaszewska 29 listopada 2020 08:52
Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska od trzech lat jest w szczęśliwym związku. „Warto było poczekać na tą miłość. Warto było to wszystko przeżyć”, mówiła w jednym z wywiadów. Mężem gwiazdy jest gruziński dziennikarz, Irakli Basilaszwili Katarzyna Pakosińska rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zdradziła pewien sekret.

Sekret małżeństwa Katarzyny Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Artystka kabaretowa i aktorka od trzech lat jest szczęśliwą żoną.

Niewiele osób wiedziało, że gwiazdę i jej wybranka łączy niewielka różnica wieku. Mąż Katarzyny Pakosińskiej jest od niej młodszy o 6 lat. Jak podaje Rewia artystka miała pewne obawy, jak na ten fakt zareagują jej bliscy.

„W dniu ślubu mama powiedział mi: „no, Kasiula, twój wybór. Najwyżej będziesz musiała bardziej o siebie dbać", zwierzyła się.

Najważniejsze jest to, że oboje darzą się szczerym uczuciem, są dla siebie oparciem i inspiracją. Katarzyna Pakosińska po rozwodzie z pierwszym mężem długo szukała prawdziwej miłości. Odnalazła ją w Gruzji u boku dziennikarza telewizyjnego.

Można powiedzieć, że to historia jak z filmu. W rozmowie z magazynem Kobieta i życie, gwiazda opowiedziała, jak się poznali. Okazuje się, że Irakli uratował jej życie. Katarzyna Pakosińska podczas pobytu w Gruzji gorzej się poczuła. Niestety środki przepisane przez lekarza nie pomogły, a wręcz pogorszyły jej stan. Uratowała ją natychmiastowa interwencja Irakliego, który przechodząc obok jej pokoju usłyszał niepojące dźwięki.

„Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić”, wspominała później ulubienica widzów. „Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce”, mówiła artystka.

Irakli zachował spokój i udzielił jej pomocy. Tamto wydarzenie ich połączyło. W styczniu 2017 roku Katarzyna Pakosińska przyjęła oświadczyny ukochanego. Aktorka ceni w Iraklim szlachetność, poczuciem humoru, zaradność. Gwiazda podkreśla, że jej mąż zawsze dotrzymuje słowa, jest honorowy i szczery. W 2017 roku wzięli ślub w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na co dzień mieszkają w Polsce i strzegą swojej prywatności.

Życzymy dużo szczęścia!  

Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.