„To jest dla mnie jakaś paranoja”, mówi wzburzony aktor

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 10:51

To zapowiedź nowej wojny w polskim show-biznesie?! Sebastian Fabijański w najnowszym wywiadzie postanowił skomentować sposób, w jaki Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili światu ciążę aktorki. Gwiazdor „Kamerdynera” nie ukrywa swojego oburzenia i nie szczędzi parze ostrych słów krytyki...

Sebastian Fabijański ostro o ciąży Kasi Warnke

O tym, że relacje między oboma panami są napięte, mówi się od jakiegoś czasu. Ostatni wywiad Sebastiana Fabijańskiego jedynie podsycił te plotki. Aktor postanowił w ostrych słowach ocenić sposób, w jaki Piotr Stramowski i jego małżonka ogłosili stan błogosławiony Kasi Warnke. Przypomnijmy, że para zdecydowała się przejść 1 lipca tego roku po wybiegu w trakcie pokazu marki MMC. Stylizacja, którą tego dnia miała na sobie aktorka, mocno wyeksponowała jej ciążowe krągłości. Fani zarzucili później 42-latce hipokryzję, ponieważ wcześniej, gdy w mediach pojawiły się informacje, że spodziewa się dziecka, stanowczo temu zaprzeczała. 

Sposób, w jaki para ogłosiła ciążę, nie spodobał się również Sebastianowi Fabijańskiemu. Odniósł się on do tego w ostrych słowach przy okazji pytania o swoją niechęć względem mediów społecznościowych.

„Mam wrażenie, że ludzie się na tym Instagramie po prostu upokarzają i błaźnią. Nawijają o czymś kawałki, a później przeczą sobie działaniami na Instagramie. To jest po prostu hipokryzja. Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke”, stwierdził ostro w rozmowie z portalem Filmawka.pl.

I dodał, że według niego cała sytuacja jest kuriozalna.

„To jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja”, dodał kwaśno. 

Konflikt Fabijańskiego ze Stramowskim

O tym, że relacje między Sebastianem Fabijańskim i Piotrem Stramowskim są napięte, kilka dni temu poinformował dziennik Fakt. Podobno gwiazdor „Kamerdynera” postanowił całkowicie zerwać kontakt z mężem Kasi Warnke!

„Przestał się do niego odzywać, nie odbiera nawet telefonów. Piotrek tego nie rozumie. Nie chce się narzucać, ale w rozmowach z kumplami żali się, że Seba odwrócił się od niego bez powodu”, podkreślało źródło tabloidu.

Wydaje się, że w doniesieniach tych nie ma cienia przesady a najnowszy wywiad Sebastiana Fabijańskiego nie ociepli tych relacji...  

1/4
Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Copyright @Filip Okopny
1/4

Piotr StramowskiKatarzyna Warnke ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, 1 lipca 2019 roku w trakcie pokazu MMC.

2/4
Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Copyright @Filip Okopny
2/4

Póki co nie wiadomo dokładnie, kiedy dziecko pary przyjdzie na świat.

3/4
Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Copyright @Filip Okopny
3/4

Piotr StramowskiKatarzyna Warnke, mimo pojawiających się wcześniej plotek o tym, że aktorka jest w ciąży, stanowczo je dementowali.

4/4
Kasia Warnke w ciąży
Copyright @Instagram
4/4

Sposób, w jaki poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka, nie przypadł do gustu Sebastianowi Fabijańskiemu...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.