O TYM JEST GŁOŚNO

Sebastian Fabijański miażdży Kasię Warnkę i Piotra Stramowskiego!

„To jest dla mnie jakaś paranoja”, mówi wzburzony aktor

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 10:51

To zapowiedź nowej wojny w polskim show-biznesie?! Sebastian Fabijański w najnowszym wywiadzie postanowił skomentować sposób, w jaki Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili światu ciążę aktorki. Gwiazdor „Kamerdynera” nie ukrywa swojego oburzenia i nie szczędzi parze ostrych słów krytyki...

Sebastian Fabijański ostro o ciąży Kasi Warnke

O tym, że relacje między oboma panami są napięte, mówi się od jakiegoś czasu. Ostatni wywiad Sebastiana Fabijańskiego jedynie podsycił te plotki. Aktor postanowił w ostrych słowach ocenić sposób, w jaki Piotr Stramowski i jego małżonka ogłosili stan błogosławiony Kasi Warnke. Przypomnijmy, że para zdecydowała się przejść 1 lipca tego roku po wybiegu w trakcie pokazu marki MMC. Stylizacja, którą tego dnia miała na sobie aktorka, mocno wyeksponowała jej ciążowe krągłości. Fani zarzucili później 42-latce hipokryzję, ponieważ wcześniej, gdy w mediach pojawiły się informacje, że spodziewa się dziecka, stanowczo temu zaprzeczała. 

Sposób, w jaki para ogłosiła ciążę, nie spodobał się również Sebastianowi Fabijańskiemu. Odniósł się on do tego w ostrych słowach przy okazji pytania o swoją niechęć względem mediów społecznościowych.

„Mam wrażenie, że ludzie się na tym Instagramie po prostu upokarzają i błaźnią. Nawijają o czymś kawałki, a później przeczą sobie działaniami na Instagramie. To jest po prostu hipokryzja. Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke”, stwierdził ostro w rozmowie z portalem Filmawka.pl.

I dodał, że według niego cała sytuacja jest kuriozalna.

„To jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja”, dodał kwaśno. 

Konflikt Fabijańskiego ze Stramowskim

O tym, że relacje między Sebastianem Fabijańskim i Piotrem Stramowskim są napięte, kilka dni temu poinformował dziennik Fakt. Podobno gwiazdor „Kamerdynera” postanowił całkowicie zerwać kontakt z mężem Kasi Warnke!

„Przestał się do niego odzywać, nie odbiera nawet telefonów. Piotrek tego nie rozumie. Nie chce się narzucać, ale w rozmowach z kumplami żali się, że Seba odwrócił się od niego bez powodu”, podkreślało źródło tabloidu.

Wydaje się, że w doniesieniach tych nie ma cienia przesady a najnowszy wywiad Sebastiana Fabijańskiego nie ociepli tych relacji...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.