Film Kamerdyner, Sebastian Fabijański
Fot. Materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Sebastian Fabijański tłumaczy się z ostrej krytyki Warnke i Stramowskiego!

Aktor żałuje swoich słów?

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 16:31
Film Kamerdyner, Sebastian Fabijański
Fot. Materiały prasowe

Po tym, jak jego słowa w ostatnim wywiadzie wywołały lawinę komentarzy, Sebastian Fabijański postanowił wyjaśnić za pośrednictwem profilu na Instagramie, dlaczego tak ostro skrytykował sposób, w jaki Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazdor Kamerdynera przekonuje, że chodziło mu o... szacunek! Wypadł wiarygodnie?

Sebastian Fabijański skrytykował Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke

Najwidoczniej były partner Olgi Bołądź nie spodziewał się, jak duży medialny oddźwięk będą miały jego słowa z wywiadu dla portalu Filmawka.pl. Sebastian Fabijański zmiażdżył w nim sposób, w jaki Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili, że aktorka jest w ciąży.

„Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke”, grzmiał w rozmowie z serwisem.

Dodał, że „jest to dla niego paranoja” i że „świat stanął na głowie”. Najwidoczniej gwiazdor Kamerdynera nie spodziewał się, że jego krytyka odbije się tak szerokim echem w sieci i postanowił wyjaśnić, co tak naprawdę miał na myśli...

Sebastian Fabijański tłumaczy się z krytyki Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

W tym celu Sebastian Fabijański użył swojego profilu na Facebooku! W dosyć krótkim statusie przekonuje, że wcale nie chodziło mu o krytykę, ale o zwrócenie uwagi na problem... szacunku. 

„Tu nie chodzi o awanturę. Nie chodzi o atak. Tu chodzi o SZACUNEK. Szacunek do siebie samych! Ludzi, aktorów, celebrytów którzy niejednokrotnie bywają wzorami do naśladowania. Nie sprowadzajmy się do produktów. Świećmy wartościami a nie brzuchami ciążowymi czy klatą na pokazach mody. Zawsze ten sam. Sebastian Fabijański”, podkreśla aktor.

Czy jego słowa wypadły w tej sytuacji wiarygodnie? Trudno stwierdzić. Tym bardziej, że sami zainteresowani, czyli Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, do całego zamieszania się jeszcze nie odnieśli...  

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na pokazie MMC pierwszego lipca 2019 roku:

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Fot. Filip Okopny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?