Film Kamerdyner, Sebastian Fabijański
Fot. Materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Sebastian Fabijański tłumaczy się z ostrej krytyki Warnke i Stramowskiego!

Aktor żałuje swoich słów?

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 16:31
Film Kamerdyner, Sebastian Fabijański
Fot. Materiały prasowe

Po tym, jak jego słowa w ostatnim wywiadzie wywołały lawinę komentarzy, Sebastian Fabijański postanowił wyjaśnić za pośrednictwem profilu na Instagramie, dlaczego tak ostro skrytykował sposób, w jaki Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazdor Kamerdynera przekonuje, że chodziło mu o... szacunek! Wypadł wiarygodnie?

Sebastian Fabijański skrytykował Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke

Najwidoczniej były partner Olgi Bołądź nie spodziewał się, jak duży medialny oddźwięk będą miały jego słowa z wywiadu dla portalu Filmawka.pl. Sebastian Fabijański zmiażdżył w nim sposób, w jaki Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili, że aktorka jest w ciąży.

„Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke”, grzmiał w rozmowie z serwisem.

Dodał, że „jest to dla niego paranoja” i że „świat stanął na głowie”. Najwidoczniej gwiazdor Kamerdynera nie spodziewał się, że jego krytyka odbije się tak szerokim echem w sieci i postanowił wyjaśnić, co tak naprawdę miał na myśli...

Sebastian Fabijański tłumaczy się z krytyki Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

W tym celu Sebastian Fabijański użył swojego profilu na Facebooku! W dosyć krótkim statusie przekonuje, że wcale nie chodziło mu o krytykę, ale o zwrócenie uwagi na problem... szacunku. 

„Tu nie chodzi o awanturę. Nie chodzi o atak. Tu chodzi o SZACUNEK. Szacunek do siebie samych! Ludzi, aktorów, celebrytów którzy niejednokrotnie bywają wzorami do naśladowania. Nie sprowadzajmy się do produktów. Świećmy wartościami a nie brzuchami ciążowymi czy klatą na pokazach mody. Zawsze ten sam. Sebastian Fabijański”, podkreśla aktor.

Czy jego słowa wypadły w tej sytuacji wiarygodnie? Trudno stwierdzić. Tym bardziej, że sami zainteresowani, czyli Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, do całego zamieszania się jeszcze nie odnieśli...  

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na pokazie MMC pierwszego lipca 2019 roku:

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Fot. Filip Okopny

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.