Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Z OSTATNIEJ CHWILI

Sara Boruc urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Radosną nowiną WAG podzieliła się na swoim Instagramie

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 15:09
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc urodziła! Żona Artura Boruca radosną nowiną podzieliła się z fanami i mediami za pośrednictwem Instagrama. Tym samym wiemy, że były bramkarz reprezentacji Polski i jego małżonka powitali na świecie synka. Jak wynika z podpisu pod uroczym filmikiem, który został opublikowany w sieci, państwo Borucowie zdecydowali się nadać mu oryginalne imię Noah.

Sara Boruc urodziła: imię syna pary

Na uroczym filmiku widzimy maleństwo, które spoczywa zaraz po narodzinach w ramionach mamy. Oboje przytula z kolei szczęśliwy tata. Sara Boruc podpisała zdjęcie po prostu „Noah”, stąd wiadomo, że to właśnie imię, które oboje wybrali dla swojego nowo narodzonego synka. Jego płeć zdradziła już wcześniej szczęśliwa mama.

Nagranie, na którym mama siedzi w noworodkiem w wannie (?) wskazuje na to, że żona sportowca rodziła w domu. Jak podkreślała wcześniej, zależało jej na tym, aby dziecko przyszło na świat w jak najbardziej naturalny sposób...

Nagranie na swoim profilu zamieścił również Artur Boruc.

„Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje... Noah is here #borucmannei #boruc”, podpisał je.

Skąd pomysł na tak oryginalne imię? Być może rodzice maleństwa zaliczają się do fanów filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam. Odtwórca głównej roli, Peter Kavinsky, tak naprawdę nazywa się Noah Centineo i już jest określanym mianem jednego z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia!

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Dzieci Artura i Sary Boruców

Para wychowuje już razem dwie córki: Amelię, która przyszła na świat 3 sierpnia 2010 roku oraz Oliwię, dziecko Sary Boruc z poprzedniego związku. Artur Boruc ma również syna z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską, Aleksandra, który urodził się 11 czerwca 2008 roku. Noah to drugie wspólne dziecko pary  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Noah 🐻

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.