Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka o terapii i hipnozie: „Weszłam w głąb siebie i dowiedziałam się, dlaczego popełniam takie błędy, a nie inne”

Modelka zdobyła się na szczere wyznanie

Olga Figaszewska 3 czerwca 2022 10:47
Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka należy do grona najpopularniejszych polskich modelek, które robią karierę poza granicami kraju. Prowadzi własne firmy, angażuje się w nowe projekty. W życiu prywatnym odnalazła szczęście i miłość u boku ukochanego, Barona. Gwiazda dzieli się z fanami swoimi sukcesami, ale nie ukrywa, że jak każdy, przeżywa gorsze momenty w swoim życiu. W jednej z ostatnich rozmów otworzyła się na temat problemów i wyznała, że chodzi na terapię.

Sandra Kubicka o terapii: Chciałam odnaleźć spokój

Na co dzień widzimy ją uśmiechniętą i pełną energii.  Sandra Kubicka nie ukrywa, że przechodzi również trudniejsze etapy. Gwiazda wykorzystuje swoją popularność i zasięgi w mediach społecznościowych do poruszania bardzo ważnych kwestii. Niedawno w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post  przyznała, że od 16. roku życia uczęszcza na terapię. W rozmowie ze specjalistą przepracowuje różne tematy. To pomaga jej dalej się rozwijać i gnać za marzeniami.   

„Ja jestem co tydzień na terapii. Mam regularnie co tydzień terapię, we wtorki o 10. Jestem na terapii od 16. roku życia, tylko robię przerwy. Robię cykl, wychodzę z tego, a potem wracam, albo jak coś się dzieje drastycznego w moim życiu, to wchodzę to przerobić. I to jest super, bo terapia nie jest czymś, czego powinniśmy się wstydzić. Pozwala nam się rozwijać”, wyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Jednym z tematów jej rozmów z terapeutką są zakończone związki. To pomogło jej zrozumieć relacje z mężczyznami. Sandra Kubicka długo szukała miłości. „Ostatnio moja terapeutka do mnie powiedziała, że jeżeli ktoś zarzuci mi nieudane związki, to prawda jest taka, że ciężko jest dogonić osobę, która ciągle chce się rozwijać. A ja jestem taką osobą, która chce odnajdywać swoje lepsze, gorsze strony i ciężko niektórym partnerom jest mnie dogonić. Przerabiam takie sytuacje”, tłumaczyła w wywiadzie z Jastrząb Post.

Zobacz też: Sandra Kubicka o ciąży i zaręczynach z Baronem. Modelka nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie!

Sandra Kubicka o hipnozie

Chociaż Sandra Kubicka od lat działa w show-biznesie. Trudno jest jej sobie poradzić z hejtem w sieci. W dodatku w niektórych mediach, co jakiś czas, pojawiają się nieprawdziwe informacje na jej temat.

„Myślałam, że jestem turbo silna, a okazało się, że nie jestem tak silna jak mi się wydawało. […] Chciałam odnaleźć spokój i nie przejmować się aż tak tym, co mówi osoba za ekranem telefonu, której nie znam. Dużo celebrytów mówi, że nie obchodzi ich to, mają to gdzieś, a tak naprawdę wracają do domu i czasami płaczemy, gdy ktoś nie widzi. Ja się przyznaje do tego, że miałam ostatnio gorszy okres przez wywiady i media, i sporo płakałam”, dodawała.

W ostatnim czasie gwiazda skorzystała z działania hipnozy. Zdecydowała się na to, by znaleźć odpowiedź na nękające ją pytania. „Weszłam w głąb siebie i dowiedziałam się, dlaczego popełniam błędy takie, a nie inne i bardzo serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje znaleźć taką odpowiedź”, dodała w Jastrząb Post.

To bardzo ważne, że modelka porusza otwarcie te kwestie! Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze!  

Sandra Kubicka, Gala Polish Businesswoman Awards 2022
Fot. Sandra Kubicka, FB

Sandra Kubicka, Gala Polish Businesswoman Awards 2022
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.