Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Sabrina Salerno, 1980 rok
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak dziś wygląda Sabrina Salerno, autorka hitu „Boys”? Nadal zachwyca

Tak zmieniła się seksbomba lat 80.!

Konrad Szczęsny 16 października 2021 18:12
Sabrina Salerno, 1980 rok
Fot. Getty Images

Ponad trzy dekady temu jej piosenki okupowały pierwsze miejsca list przebojów. Sabrina nie bała się prowokacji: w teledyskach kusiła ponętnym, wydatnym biustem. Mężczyźni na całym świecie wzdychali do urodziwej Włoszki, a kobiety jej zazdrościły. Jak dziś wygląda życie seksbomby? 

Sabrina Salerno: kariera, wydatny biust, prowokacje w teledyskach – Boys

Przyszła na świat 15 marca 1968 roku w Genui we Włoszech jako Norma Sabrina Salerno. Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat i początkowo związała się z modelingiem. W 1986 roku dała się poznać w rodzinnym kraju jako prezenterka telewizyjna oraz... piosenkarka. Wtedy to na rynku ukazał się jej pierwszy przebój „Sexy girl”, który odniósł umiarkowany sukces we Włoszech oraz w Niemczech. Przełom przyszedł jednak już w 1987. Wówczas światło dzienne ujrzała piosenka „Boys (Summertime love)”, która dała jej międzynarodowy rozgłos i wielką popularność w Europie. 

Także z powodu niewątpliwej urody oraz wdzięków, które tak chętnie zaprezentowała w kontrowersyjnym teledysku. Wydatny biust, odważne pozy oraz kusy strój kąpielowy stały się jej znakiem rozpoznawczym. Obraz wzbudzał skrajne emocje: od uwielbienia i zachwytów po zgorszenie. W Wielkiej Brytanii jego emisja była początkowo zakazana, ponieważ kilkakrotnie widać było sutek piosenkarki! Stało się jasne, że Włoszka, tworząca w nurcie italo disco, jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć...

Sabrina Salerno bardzo szybko została okrzyknięta seksbombą. Jej pozycję utwierdziły kolejne świetnie przyjęte utwory: „Hot girl” oraz „All of Me (Boy Oh Boy)” oraz występy sceniczne, kipiące seksapilem. Gwiazda nie miała w ich trakcie problemu z pokazywaniem piersi: jedni twierdzili, że to jej skuteczna strategia i znak rozpoznawczy, inni, że tania prowokacja i wywoływanie sensacji na siłę.

Mimo wydawania kolejnych albumów (łącznie 9, w tym dwa z remiksami), jej sława zaczęła z czasem przygasać. Sabrina jednak nie dawała o sobie zapomnieć i grywała także w filmach. Po raz pierwszy na dużym ekranie wystąpiła w komedii „Wielkie magazyny”. Większą popularność przyniosła jej jednak rola w „Trzech mężczyznach i pokojówce”. Regularnie pojawiała się również na szklanym ekranie.

Sabrina Salerno, 1980 rok
Fot. Getty Images

Sabrina Salerno, lata 80. XX wieku

Sabrina Salerno, 1988 rok
Fot. Getty Images

Sabrina Salerno, 1988 rok, Szwajcaria

Sabrina Salerno: jak wygląda dzisiaj? Sposób na świetną sylwetkę, mąż

Mimo że skończyła 53 lata, nie ma problemu z tym, by eksponować światu swoje wdzięki. Jest aktywna w mediach społecznościowych i wciąż kocha prowokacje. Publikuje na swoich oficjalnych profilach odważne zdjęcia, na których podkreśla wydatny biust w obcisłych i prześwitujących stylizacjach.

„Lubię silne osobowości, tych, którzy patrzą ci w oczy i mają odwagę powiedzieć, co myślą”, podpisała jakiś czas temu jedną z nich. 

Zaś w wywiadach zdradziła, co robi, by niezmiennie być atrakcyjną. Okazuje się, że ma swoje sprawdzone sposoby... „Wybieram raczej niskokaloryczne dania. Choć nigdy nie odmawiam pizzy, spaghetti i kieliszka wina. Cztery razy w tygodniu ćwiczę na siłowni”, mówiła w rozmowie z dziennikarzem „Na Żywo”.

Mimo upływu kolejnych dekad, wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Wydaje kolejne płyty, gra w filmach. W lutym tego roku pojawiła się w ramach 70., jubileuszowej edycji festiwalu Sanremo. A w życiu prywatnym? Bez zmian! Od 1994 roku jest związana z przedsiębiorcą Enrico Montim. W 2004 roku na świat przyszedł ich syn, któremu dali na imię Luca. Dwa lata później zdecydowali się natomiast sformalizować związek i wzięli ślub. Mieszkają w Mogliano Veneto na północy Włoch.

A czy syn śledzi jej poczynania? Okazuje się, że jeszcze niedawno chwytał za pilot za każdym razem, gdy pojawiała się na szklanym ekranie i przełączał kanał! „Dla niego jestem mamą i chcę, żeby tak zostało”, zaznaczała.

Jak Sabrina wygląda dzisiaj? Możesz zobaczyć poniżej. Włoska gwiazda prowadzi również profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 800 tysięcy osób.  

Tak Sabrina Salerno wyglądała w styczniu 2009 roku:

Sabrina Salerno, styczeń 2009
Fot. Getty Images

Sabrina Salerno w ostatnich latach:

 

Coltiva le tue curve , potranno essere pericolose ma non potranno essere evitate . #maewest #sabrinasalerno #sabrina #curve #sbandate #bikini #😂

Opublikowany przez SABRINA SALERNO Official Środa, 17 kwietnia 2019

Bye bye summer...

Opublikowany przez SABRINA SALERNO Official Poniedziałek, 21 września 2020

A Siviglia nasce la squadra "Sabrina Salerno". Un gruppo di ragazzi spagnoli ha deciso di fondare un team di Futbol-7 a...

Opublikowany przez SABRINA SALERNO Official Wtorek, 15 września 2020

Non mi arrendo mai... le sfide? Il mio gioco preferito. La costanza? La mia più grande alleata.

Opublikowany przez SABRINA SALERNO Official Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.