Russel Crowe
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Russell Crowe szokuje wyglądem na najnowszych zdjęciach!

Fani martwią się o jego zdrowie. Słusznie?

Ksenia Krasko 29 lipca 2019 15:53
Russel Crowe
Fot. East News

Russell Crowe podbił świat filmu w latach dwutysięcznych, kiedy Ridley Scott zaangażował go do roli słynnego Gladiatora – za tę rolę otrzymał Oscara. Wcześniej grywał w australijskich filmach i serialach. Po kolejnych doskonale przyjętych rolach przez krytyków – między innymi w filmach Piękny Umysł i Dobry Rok – coraz rzadziej pojawiał się na dużym ekranie, a media często donosiły o niezdrowym trybie życia aktora. Ostatnie zdjęcia Crowe wydają się być wystarczającym dowodem na to, że nie były to tylko plotki...

Russell Crowe przytył dla nowej roli?

Wielbiciele Russella Crowe pamiętają, jak wyglądał, kiedy wcielał się w rolę Gladiatora – ta rola po prostu wymagała doskonałej sylwetki i widocznych mięśni. Być może właśnie dlatego ostatnie zdjęcia aktora wzbudziły tak duży niepokój wśród fanów. Zmęczona twarz, jawna nadwaga, brudna koszula, włosy w nieładzie i papieros w ręku…

Russel Crowe, Unhinged
Fot. FORUM

Russel Crowe, Unhinged
Fot. FORUM

Jak się okazuje, zaniedbany wygląd to efekt charakteryzacji na potrzeby psychologicznego thrillera Unhinged, w którym Crowe wciela się w rolę psychopatycznego kierowcy. Poza planem aktor wciąż prezentuje się doskonale!

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Russell Crowe wprawia wielbicieli w zakłopotanie, jeśli chodzi o jego wygląd. Ostatnio zaprezentował fenomenalną charakteryzację w serialu Na cały głos (The Loudest Voice). Aktora naprawdę ciężko odróżnić od postaci, którą gra, czyli Rogera Aliesa, wpływowego producenta i założyciela Fox News. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Loudest Voice on Showtime (@sholtdseries)

Russel Crowe, 2019
Fot. FORUM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.