Książę William, księżna Diana
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ujawniono rozmowę księżnej Diany z księciem Williamem: „Jesteś okropna. To się nagrywa!”

To nagranie ujawnia nieznane dotąd oblicze królowej ludzkich serc!

Gabriela Czernecka 14 kwietnia 2020 10:43
Książę William, księżna Diana
Fot. East News

Dla księżnej Diany dzieci były całym światem. Choć nie do końca odnajdywała się w rodzinie królewskiej, budziła ogromne emocje wśród Brytyjczyków. Nie zachowywała się jak typowa przedstawicielka królewskiego dworu, co nie podobało się Windsorom. Mimo to podbiła serce milionów ludzi na całym świecie. A dokonała tego między innymi pokazując swoją ludzką twarz - kochającej mamy dwóch synów. Do sieci trafił właśnie niepublikowany fragment nagrania, na którym widzimy inne, nieznane dotąd oblicze Diany!

Nieznane oblicze Diany. William: „Jesteś okropna”

W internecie pojawiło się niepublikowane dotąd nagranie, ukazujące nieznaną dotąd twarz księżnej Diany. To fragment wywiadu, którego królowa ludzkich serc udzieliła w towarzystwie syna księcia Williama. Dla wielu ludzi na całym świecie Diana Spencer stała się prawdziwą inspiracją. Jej tragiczna, tajemnicza śmierć w 1997 roku, kiedy w końcu odnalazła miłość u boku innego mężczyzny, do dziś rodzi wiele pytań i budzi kontrowersje. Nie zachowywała się jak typowa członkini brytyjskiego dworu. Jej rozwód z księciem Walii nie popsuł jej powszechnej sympatii, nawet gdy zdradziła prasie sekrety małżeństwa z księciem, wywołując tym skandal, który zatrząsł fundamentami monarchii.

W internecie pojawiło się właśnie zakulisowe nagranie jej wywiadu. Księżna opowiada w nim o akcjach dobroczynnych. Dziennikarz zapytał księżną, dlaczego jest tak mocno zaangażowana w sprawy charytatywne. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. „Bo nie mam nic innego do roboty”, odpowiedziała rozbawiona. W tle słyszymy również Williama. Mały książę na nagraniu... upomina roześmianą mamę!  William zwrócił uwagę mamie: „Mamo, jesteś okropna. Przecież oni to nagrywają”, słyszymy. 

Oczywiście ten fragment wycięto z wywiadu, ale możemy go przesłuchać w pierwotnej wersji w nagraniu poniżej zaraz na samym początku. Posłuchajcie sami.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.