TYLKO U NAS!

Była partnerka Roberta Leszczyńskiego: „Chciałam zapewnić Vesnie poczucie bezpieczeństwa

Córka cały czas bardzo za nim tęskni...

Olga Figaszewska 25 maja 2018 17:45

Najbliżsi do dziś nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Śmierć Roberta Leszczyńskiego najbardziej dotknęła jego córki. Vesna Leszczyńska kilka miesięcy temu opublikowała na swoim Instagramie wpis poświęcony zmarłemu tacie. Jak dziś wygląda życie bliskich dziennikarza?

Alicja Borkowska, partnerka Roberta Leszczyńskiego o córce

Przed nagłą śmiercią Roberta Leszczyńskiego jego partnerka, Alicja, przeszła poważny udar i przez kilka miesięcy znajdowała się w Centrum Rehabilitacji w podwarszawskim Konstancinie. Przyczyną jej problemów zdrowotnych był długotrwały stres, spowodowany między innymi problemami finansowymi, brakiem poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa oraz depresją.

Dziś Alicja Borkowska mówi nam, że w jej życiu nastąpiły duże zmiany. Podjęła stałą pracę w Warner Music.

„Dobrze być wolną artystką, ale rachunki trzeba płacić, a przy wolnym zawodzie to nie jest takie łatwe. Chciałam więc zapewnić mojej córce Vesnie poczucie bezpieczeństwa, żeby nie denerwowała się, że mama zalega z opłatami za prąd”, tłumaczy dziennikarce VIVY!.

Vesna ma już 15 lat, chodzi do gimnazjum i właściwie od urodzenia jest wychowywana tylko przez mamę. Drogi jej rodziców w pewnym momencie się rozeszły, ale przyjaźń pozostała. Robert bardzo kochał swoją córkę. Niestety trzy lata temu zmarł. Gwiazdor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Kompletnie rozregulował sobie organizm. Kiedy odszedł, Vesna miała zaledwie 12 lat. Cały czas bardzo za nim tęskni.  Mieli ze sobą znakomity kontakt i być może stąd poruszający wpis, w którym uczciła pamięć Roberta Leszczyńskiego.

„Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata... Bez ciebie czuję się słaba i codziennie zraniona tym, że cię nie ma... Dziękuję, że byłeś najlepszym tatusiem, jakiego mogłam sobie wyobrazić przez te 12 lat. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za cały ból, jaki mi zadałeś”, napisała rozgoryczona Vesna Leszczyńska. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.