Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzice Brada Pitta nie utrzymują żadnego kontaktu z wnukami!

To wina Angeliny Jolie?

Sabina Zięba 16 sierpnia 2020 09:00
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Wydawałoby się, że dwie osoby z pełną świadomością decydujące się na sporą gromadkę pociech, będą potrafiły zadbać o najbliższe relacje. Nic bardziej mylnego. Spór Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa, mimo upływu czasu. Niestety najbardziej cierpią na tym dzieci. Teraz okazuje się, że nie utrzymują one nawet kontaktu z dziadkami. Z jakiego powodu?

Dziadkowie dzieci Jolie-Pitt

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta uchodził za jeden z najbardziej udanych w światowym show-biznesie. Wydawali się idealnie dobrani i szaleńczo w  sobie zakochani. Ich relacja szybko zdobyła miliony kibiców na całym świecie, mimo że została zbudowana na nieszczęściu Jennifer Aniston. Zbudowali dużą rodzinę, doczekali się szóstki dzieci, a nawet zdołali stanąć na ślubnym kobiercu. Coś jednak poszło nie tak i po ponad dziesięciu latach wspólnego życia postanowili się rozwieść. Od tamtej pory trwa batalia sądowa, a byli małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia w wielu kwestiach.

Wiadomo, że najbardziej na tym ciepią ich dzieci. Najstarsza pociecha, czyli adoptowany syn Maddox, obwiniając Brada Pitta za rozpad rodziny, nawet się do niego nie odzywa. Nie tylko on jednak cierpi na owej sytuacji, ale i rodzice aktora, który również zostali odcięci od kontaktu z wnukami.

Niedawno matka przystojnego artysty obchodziła swoje 80. urodziny. Z tego powodu wyprawiono jej przyjęcie w wartym milion dolarów domku na plaży. Choć na imprezie znalazło się wiele najbliższych jej osób, zabrakło wnuków. Podobno wszystko za sprawą Angeliny, która utrudnia kontakty pociech z rodzicami byłego męża.

Zanim w 2016 roku do sądu wpłynęły papiery rozwodowe popularnych małżonków, kontakty ich gromadki dzieci z dziadkami wyglądały całkiem inaczej. Spędzali razem mnóstwo czasu i byli naprawdę blisko. Doszło do tego, że nawet ojciec aktora oddał im hołd w bardzo nietypowy sposób - nazwał imionami dzieci ulice na osiedlu, które rozwinął.

Teraz informator The Sun przyznaje: „Gdy Brat i Angelina byli razem, zabierali dzieci do dziadków. Dzieciaki szalały na dworze. Pittowie mają ogromne podwórko, więc jest gdzie się bawić. Zimą dzieci jeździły na sankach, a latem rozpalały ogniska”. Okazuje się jednak, że nie widzieli gromadki Jolie-Pitt od czasu rozprawy rozwodowej! Informator magazynu dodał smutno: „Bardzo współczuję Jane. Ona kocha swoje wnuki”.

Myślicie, że jeszcze uda im się wypracować nić porozumienia?  

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt, Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.