Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Kayah i Rinke Rooyensa to prawdziwy przystojniak. Tak wygląda teraz 22-letni Roch!

Podobny do sławnych rodziców?

Ksenia Krasko 14 listopada 2021 11:03
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Pomimo rozstania wiele lat temu, Kayah i Rinke Rooyens mają świetny kontakt. Dla wielu byłych małżeństw są wręcz wzorem i udowadniają, że rozstanie nie oznacza końca przyjaźni. Doskonale odnaleźli się także w roli rodziców i podzielili się obowiązkami tak, aby synowi niczego – i nikogo – nie brakowało. I nie ukrywają, że 22-letni Roch jest dla nich najważniejszy. Producent telewizyjny niedawno złożył mu piękne życzenia z okazji Dnia Dziecka i opublikował kilka pięknych zdjęć, a wokalistka nie kryła radosnych emocji, kiedy syn niespodziewanie pojawił się na jej koncercie.

Kayah i Rinke Rooyens - historia związku

Kayah i Rinke Rooyens poznali się w 1998 roku na planie „To było grane”, muzycznego show stacji TVN. On był producentem, a ona prowadzącą. W tym samym roku para wzięła ślub i powitała na świecie syna Rocha. Po czterech latach związku zdecydowali się na separację, ale rozwiedli się po kolejnych ośmiu latach. Byli małżonkowie rozeszli się w zgodzie, nie komentowali plotek i udowodnili, że rozstanie nie oznacza końca przyjaźni.

Zobacz też: Przyjaźń z byłym jest możliwa? Niezwykła relacja Kayah i Rinke Rooyensa jest tego dowodem

Kilka lat temu producent telewizyjny związał swoje życie z projektantką Joanną Przetakiewicz, a jesienią zeszłego roku zakochani wzięli ślub. Na pięknej uroczystości i weselu nie mogło zabraknąć byłej żony Rinke Rooyensa – Kayah z przyjemnością towarzyszyła państwu młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Roch ma świetny kontakt z ojcem i jego wybranką – Joanna Przetakiewicz, która wychowała trzech synów, przyznała w jednym z wywiadów, że traktuje 22-latka jak jednego z nich. Młody mężczyzna unika mediów i nie dzieli się szczegółami życia prywatnego, ale z nielicznych informacji na jego temat wynika, że poszedł w ślady taty i współpracuje z nim przy projektach zleconych dla przedsiębiorstwa produkcyjnego „Rochstar”.

„Często rzeczy wielkich dokonują osoby, które potrafią myśleć nieszablonowo, idą pod prąd. Staram się szanować wybory mojego syna. Chciałbym, żeby szedł w kierunku, w którym sam czuje się dobrze”, mówił Rinke Rooyens w wywiadzie dla portalu dadhero.pl, odpowiadając na pytanie o przyszłość syna.

Kayah i Rinke Rooyens, 2010 rok

Kayah, Rinke Rooyens
Fot. Tricolors/East News

Kayah i Roch Rooyens, sesja dla magazynu VIVA!, 2009 rok

Kayah i Roch Rooyens
Fot. Magda Wunsche i Agnieszka Samsel

Roch Rooyens - jak teraz wygląda?

Dumny ojciec nie mógł pominąć ważnego święta, czyli Dnia Dziecka i złożył synowi wzruszające życzenia na Instagramie. „Świat jest twój Roch! Jestem dumny i dziękuję, że wybrałeś mnie, abym był twoim ojcem. Zawsze będę cię wspierał i prowadził najlepiej, jak potrafię. Jesteś najpiękniejszym prezentem w moim życiu i kocham cię niesamowicie mocno”, napisał wtedy Rinke Rooyens i udostępnił kilka zdjęć 22-latka.

Zobacz też: Kayah podzieliła się niezwykłym zdjęciem dorosłego syna

Również Kayah nigdy nie kryje pozytywnych emocji, związanych z synem. W jedną z wakacyjnych niedziel artystka była jedną z gwiazd Lubliner Festival. Kiedy śpiewała utwór „Jidisze Mame”, na ekranie za nią pojawiły się zdjęcia matek z dziećmi – także samej wokalistki z Rochem. Nie wiedziała jednak, że 22-latek postanowił zrobić jej niespodziankę i przyszedł na koncert z przyjaciółmi. Kayah przyznała ze sceny, że cieszy ją obecność syna, ale też nieco stresuje. „To dla mnie nowość”, wyznała publiczności.

Jak komentują internauci, Roch Rooyens to przystojniak i „kopia” ojca, chociaż nie brakuje opinii, że ma w sobie wiele z mamy.

Zobaczcie zdjęcia – do kogo Waszym zdaniem jest podobny? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.