Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski i jego przyjaciel odtworzyli wakacyjne zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmienili?

Weronika Kostyra 3 stycznia 2018 16:00
Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

 

Anna i Robert Lewandowscy koniec roku i Sylwestra postanowili spędzić z dala od Polski, w gorącym Dubaju. Towarzyszyli im przyjaciele, m.in. Tomasz Zawiślak, który jest doradcą do spraw wizerunku piłkarza.

 

Zdjęcie z dzieciństwa Roberta Lewandowskiego

Panowie znają się od dziecka i w czasie urlopu wspominali wspólne wyjazdy sprzed lat. Przypomnieli sobie też dwa wyjątkowe wakacyjne zdjęcia. Pierwsze pochodzi z 1998 roku, z czasów dzieciństwa. Robert Lewandowski jako dziesięciolatek razem z przyjacielem pozują w ogrodowym basenie. Tomasz Zawiślak pokazał na swoim Instagramie, że po latach odtworzyli to ujęcie w 2012 roku. Widać, jak bardzo obaj się zmienili, inny jest też basen, w którym pozują, podziwiamy jednak pomysłowość i dbałość o szczegóły. Podoba Wam się ten pomysł? Ciekawe czy tym razem zrobili kolejne zdjęcie do kolekcji…

 

Robert Lewandowski i Tomasz Zawiślak, 1998 rok
Fot. Instagram @tomekzawislak_

Robert Lewandowski i Tomasz Zawiślak, 2012 rok
Fot. Instagram @tomekzawislak_

 

 

Zobacz także: W pracy, na wakacjach, a może w domu? Zobacz, jak gwiazdy świętowały Sylwestra!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.