Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski zdradził swoje plany na przyszłość!

Co będzie robił po zakończonej karierze?

Olga Figaszewska 8 grudnia 2018 08:55
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dziś jest jednym z najlepszych piłkarzy. Na swój sukces zapracował ciężką pracą. W barwach niemieckiej drużyny kapitan polskiej reprezentacji spędzi prawie 3 lata! Jego kontrakt wygasa w 2021 roku! Ale czy Robert Lewandowski myśli o tym, czym będzie zajmował się po zakończeniu kariery? Jakie ma plany na przyszłość? Zrezygnuje ze sportu, a może poświęci się zupełnie nowej branży?

Przyszłość Roberta Lewandowskiego 

Gdzie widzi siebie za dziesięć lat? Robert Lewandowski zdaje sobie sprawę, że nie będzie grał już w piłkę nożną. Ma jednak nadzieję, że dalej będzie się doskonalił i rozwijał nie tylko w sporcie. Przede wszystkim swoje doświadczenie, wiedzę i kontakty chciałby wykorzystać do czynienia dobra najlepiej jak potrafi.

„Jest kilka pomysłów. Otworzenia akademii piłkarskiej. Chciałbym pomóc dzieciom, które są w miejscu, w którym ja byłem kiedyś. Wiem ile ja musiałem burzyć murów i pokonywać trudności. Moje wskazówki i wiedza, doświadczenie mogą powodować, że przynajmniej więcej osób będzie miało możliwość grania na najwyższym poziomie”, wyznał w rozmowie z Party.pl.

Kapitan polskiej reprezentacji wyklucza emeryturę! Nie ma zamiaru zwalniać tempa. To nie wpisuje się w jego charakter i osobowość. „Razem z Anią jesteśmy osobami, które lubią pracować, lubią coś robić. Zdajemy sobie sprawę, że jest czas na odpoczynek i robimy to, ale kiedy mamy naładowane baterie to lubimy działać”, dodał.

Kapitan polskiej reprezentacji sukcesywnie zabezpiecza swoją przyszłość. Od 2014 roku został współwłaścicielem siedmiu stron internetowych, razem z żoną Anną Lewandowską założył agencję Stor9_, zajmującą się tzw. komunikacją marketingową. Oprócz tego Robert Lewandowski wciąż inwestuje w kolejne startupy i nieruchomości. 

Dawid Kownacki i Robert Lewandowski
Fot. AFP/EAST NEWS

Robert Lewandowski pofarbował włosy?
Fot. Instagram@_rl9

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?