Robert Kochanek, co dziś robi
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Trenował uczestniczki Tańca z gwiazdami, teraz sam wystąpi w show. Tak zmienił się Robert Kochanek!

Przystojny 43-latek spróbuje zakochać się na wizji...

Rafał Kowalski 25 czerwca 2021 15:54
Robert Kochanek, co dziś robi
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Ma 43 lata a od 16 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerzy. Wielokrotnie utytułowany Rober Kochanek zniknął jednak w ostatnich latach z show-biznesu i oddał się innym życiowym wyzwaniom. Teraz wraca niespodziewanie do telewizji i postara się rozkochać w sobie uczestniczki nowego show…

Robert Kochanek w programie 40 kontra 20 w TVN7

Telewizja TVN7 planuje wystartować po wakacjach z nowym programem rozrywkowym. W show o względy dwóch mężczyzn będzie rywalizować grupa kobiet. To co niezwykłe w formacie 40 kontra 20 to fakt, że panów będą dzieliły dwie dekady jeśli chodzi o wiek. Jak poradzi sobie starszy z nich – 43-letni Robert Kochanek? Tego dowiemy się już we w poniedziałek, 28 czerwca. 

A dlaczego gwiazdor zdecydował się wziąć udział w programie? „Zdecydował się na udział w programie 40 kontra 20 ponieważ chciałby znaleźć prawdziwą miłość, w którą ciągle wierzy. Nie ma wyobrażenia idealnej kobiety, bo nigdy nie wiadomo z kim zaiskrzy”, czytamy w informacji prasowej.

Robert Kochanek, 2021

Robert Kochanek, 40 kontra 20
Fot. TVN7 materiał promocyjny

Robert Kochanek – kim jest? Tancerz, gwiazdor Tańca z gwiazdami

Przypomnijmy, że przystojny 43-latek brał udział w tanecznym show zarówno realizowanym przez TVN, jak i później przez Polsat. U jego boku do kolejnych odcinków przechodziły takie gwiazdy jak: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Dorota Chotecka, Joanna Koroniewska, Małgorzata Tomaszewska, Ilona Felicjańska czy Daria Widawska.

W przeszłości Robert Kochanek zwyciężył  też w wielu prestiżowych konkursach tanecznych. Pasja, talent i doświadczenie pozwoliły otworzyć mu szkołę tańca w Warszawie oraz występować na deskach Teatru IMKA.

Prywatnie tancerz uwielbia też sztukę, antyki, jazz i sporty wodne. Punktualny, opiekuńczy, zdyscyplinowany – tak mówi o sobie. Ale czy zdolny zakochać się na zabój?

Tego przekonamy się już niedługo na antenie TVN7. 

CZYTAJ TEŻ: Iwona Pavlović nie wspomina dobrze początków Tańca z gwiazdami... Były bardzo trudne

Robert Kochanek i Małgorzata Tomaszewska 6 lat temu

Robert Kochanek, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Robert Kochanek i Joanna Koroniewska, 2006

Robert Kochanek i Joanna Koroniewska, 2006
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.