Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Górski został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

To wielki dzień dla gwiazdora „Kabaretu Moralnego Niepokoju”

Konrad Szczęsny 15 lutego 2019 09:59
Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Znany z Ucha Prezesa aktor po raz drugi został ojcem! Radosną nowiną w Internecie podzieliła się partnerka Roberta Górskiego, Monika Sobień, która jest dziennikarką. „Panie prezesie, melduję wykonanie zadania”, napisała pod uroczym zdjęciem dziecka, które wykonała w szpitalu.

Robert Górski został ojcem. Płeć i imię dziecka

„Mama (narzeczona) Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa”, powiedziała w rozmowie z Faktem menedżerka kabareciarza Wioletta Staszczyk.

Wiadomo, że maleństwo przyszło na świat w szpitalu św. Zofii w Warszawie. To dziewczynka, której dumni rodzice zdecydowali się nadać imię Malina.

Robert Górski jest już ojcem. Z byłą partnerką, graficzką Katarzyną Osipowicz, doczekali się syna, 13-letniego dziś Antoniego. Para rozstała się w zeszłym roku.

Kim jest Robert Górski?

47-latek widzom kojarzy się przede wszystkim z Kabaretem Moralnego Niepokoju, z którym związany jest od wielu lat. Przypomniał o sobie w styczniu 2017 roku, gdy w Internecie premierę miał serial Ucho Prezesa, który w krzywym zwierciadle i z ogromną dawką dobrego humoru odnosi się do obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Partnerka aktora, dziennikarka Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała w sieci zdjęcia, na których eksponowała ciążowe krągłości. Widać, że para nie mogła doczekać się przyjścia na świat dziecka. Nic dziwnego, że teraz wprost nie posiadają się z radości!

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. 😎 Malina Górska ❤️

Post udostępniony przez Monika Sobień (@monikasobien)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekipa 🌸 #analogphotography #blackandwhite #gurnicki

Post udostępniony przez Monika Sobień (@monikasobien)

Robert Górski został ojcem. Kabareciarzowi urodziła się córka
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzień Dobry TVN, East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.