Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Górski został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

To wielki dzień dla gwiazdora „Kabaretu Moralnego Niepokoju”

Konrad Szczęsny 15 lutego 2019 09:59
Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Znany z Ucha Prezesa aktor po raz drugi został ojcem! Radosną nowiną w Internecie podzieliła się partnerka Roberta Górskiego, Monika Sobień, która jest dziennikarką. „Panie prezesie, melduję wykonanie zadania”, napisała pod uroczym zdjęciem dziecka, które wykonała w szpitalu.

Robert Górski został ojcem. Płeć i imię dziecka

„Mama (narzeczona) Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa”, powiedziała w rozmowie z Faktem menedżerka kabareciarza Wioletta Staszczyk.

Wiadomo, że maleństwo przyszło na świat w szpitalu św. Zofii w Warszawie. To dziewczynka, której dumni rodzice zdecydowali się nadać imię Malina.

Robert Górski jest już ojcem. Z byłą partnerką, graficzką Katarzyną Osipowicz, doczekali się syna, 13-letniego dziś Antoniego. Para rozstała się w zeszłym roku.

Kim jest Robert Górski?

47-latek widzom kojarzy się przede wszystkim z Kabaretem Moralnego Niepokoju, z którym związany jest od wielu lat. Przypomniał o sobie w styczniu 2017 roku, gdy w Internecie premierę miał serial Ucho Prezesa, który w krzywym zwierciadle i z ogromną dawką dobrego humoru odnosi się do obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Partnerka aktora, dziennikarka Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała w sieci zdjęcia, na których eksponowała ciążowe krągłości. Widać, że para nie mogła doczekać się przyjścia na świat dziecka. Nic dziwnego, że teraz wprost nie posiadają się z radości!

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. 😎 Malina Górska ❤️

Post udostępniony przez Monika Sobień (@monikasobien)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekipa 🌸 #analogphotography #blackandwhite #gurnicki

Post udostępniony przez Monika Sobień (@monikasobien)

Robert Górski został ojcem. Kabareciarzowi urodziła się córka
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzień Dobry TVN, East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…