Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Gonera naprawia relacje z synami!

„Zależy mi na kontakcie z dziećmi’’

Damian Duda 13 lipca 2018 13:08
Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO

Robert Gonera w ostatnich latach zmagał się z licznymi problemami. Zdarzały się sytuacje, że aktor spędzał noce w aucie, gdyż nie miał, gdzie mieszkać. Te wszystkie problemy negatywnie odbiły się na jego relacjach z synami. Jednak jak donosi Fakt, stosunki uległy ociepleniu.

Synowie Roberta Gonery

Od momentu, kiedy artysta wyszedł na prostą i nie boryka się z problemami finansowymi, postanowił zawalczyć o jak najlepszy kontakt ze swoimi synami — czternastoletnim Teodorem i dziesięcioletnim Leonardem. Mimo że aktor na stałe mieszka w Warszawie, żyje w ciągłej podróży.

Pracuję i mieszkam w stolicy, ale mnóstwo czasu spędzam we Wrocławiu. Los aktora to tułaczka, nie przeszkadza mi więc podróżowanie między miastami’’, wyznał aktor.

Aktor nie ukrywa, że obecnie dobre relacje z synami są dla niego priorytetem. Zależy mi na kontakcie z dziećmi. Jestem szczęśliwy, że poukładałem sobie z nimi relacje. Chłopcy są jeszcze mali, ale niedługo wejdą w trudny wiek’’, dodał Gonera.

Jak wynika z słów aktora, wszystko układa się po jego myśli. 

Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO

Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO

"Zależy mi na kontakcie z dziećmi. Jestem szczęśliwy, że poukładałem sobie z nimi relacje. Chłopcy są jeszcze mali, ale niedługo wejdą w trudny wiek" - zdradza aktor w rozmowie z gazet

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-robert-gonera-walczy-o-dobre-kontakty-z-synami-nie-bylo-latw,nId,2605756#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.