Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Fotomodel podzielił się z fanami radosną nowiną na Instagramie

Gabriela Czernecka 11 marca 2021 21:03
Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem! Radosną nowiną fotomodel podzielił się z fanami za pośrednictwem social mediów. Zamieścił w sieci wyjątkowe nagranie. Poznajcie szczegóły.

Rafał Maślak zostanie ojcem

Od połowy lutego Rafał Maślak wraz z żoną, Kamilą Nicpoń-Maslak oraz synkiem udali się do Meksyku. Młodemu małżeństwu towarzyszą m.in. znajomi. Były Mister Polski co jakiś czas dzieli się z fanami fotografiami i nagraniami z meksykańskich wakacji i na bieżąco wyjawia, co się teraz u niego dzieje. W najnowszym wpisie na Instagramie Rafał Maślak zdradził, że niebawem po raz drugi zostanie ojcem. 

„Myślałem, że jestem przygotowany na przyjście syna na świat. Czytałem poradniki dla ojców, chodziłem z Kamilą do szkoły rodzenia. Szybko się okazało, że teoria i praktyka nie zawsze idą ze sobą w parze. Radziłem się rodziców, znajomych, którzy już mają dzieci, ze wszystkim, bo na początku czułem się trochę jak dziecko we mgle.”, mówił rok po narodzinach Maksa w wywiadzie dla VIVA! Mama.

„Jestem szczęśliwym mężem i zakochanym tatą, który spełnia się w rodzinie. Ale o tym, jakim jestem ojcem, pewnie przekonam się za kilka lat, kiedy Maksymilian będzie starszy. Człowiek nigdy do końca nie wie, czy jego metody wychowawcze są tymi najlepszymi. Działam intuicyjnie, wiem, jakie wartości chcę zaszczepić w synu. Na razie najważniejsze jest dla mnie budowanie więzi z Maksem. Nigdy dotąd nie potrafiłem odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem gotowy na ojcostwo. I chyba każdy ma z tym problem. Ale gdy już zostałem ojcem, uświadomiłem sobie, że mam dla kogo żyć. I stałem się lepszym człowiekiem. Teraz mam motywację do życia. I do tego, żeby się rozwijać”,dodawał. Wygląda na to, że teraz jego motywacja będzie jeszcze większa, bowiem Rafał Maślak niebawem po raz drugi zostanie ojcem!

Na najnowszym nagraniu modela mamy okazję zobaczyć, jak bawi się z synkiem Maksem. W pewnym momencie uwagę przykuwa żona Rafała Maślaka, która pojawia się w wideo i trudno nie zauważyć jej ciążowych krągłości. „Będzie nas więcej... ❤️❤️❤️❤️”, pisze mister polski. Jak na razie Rafał Maślak nie zdradził ani płci drugiego dziecka, ani przewidywanego terminu narodzin.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…