Rafał Brzozowski, Finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA
O tym się mówi!

Rafał Brzozowski w ogniu krytyki. Widzowie nie pozostawili na nim suchej nitki

Jego zachowanie na antenie podzieliło fanów

Aleksandra Frankowska 21 stycznia 2024 12:51
Rafał Brzozowski, Finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Prezenter, który do tej pory cieszył się popularnością wśród widzów "The Voice Senior" teraz mierzy się z krytyką. Wszystko przez jego ostatnie zachowanie na antenie, które podzieliło fanów. Komentarze, jakie skierowano w jego stronę nie pozostawiają na nim suchej nitki.

ZOBACZ TEŻ: Przerażająca diagnoza sprawiła, że odważyła się na rozstanie. Beata Kawka nie miała łatwego życia

Rafał Brzozowski w ogniu krytyki

Prezenter jest jedną z gwiazd programu "The Voice Senior". Do tej pory zawsze lubiany przez widzów Brzozowski, tym razem bardzo im podpadł. Chodzi o zachowanie, jakiego dopuścił się podczas występu jednego z uczestników. Wojciecha Kwiatkowskiego. Co takiego zrobił Brzozowski, że aż tak zdenerwował widzów programu? 

Rafał Brzozowski, premiera filmu
Fot. Kurnikowski/AKPA

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Leczył złamane serce, kiedy jeden konkurs odmienił jego życie. Zygmunt Chajzer odnalazł wtedy miłość

Rafał Brzozowski przeszkadzał w występie

Wojciech Kwiatkowski wykonał utwór "Far Far Away" zespołu Slade i zachwycił publiczność. Wszyscy bardzo chcieli w całości wysłuchać jego wykonania. Brzozowski wydawał się również zachwycony jego interpretacją, przez co w trakcie trwania występu wciąż go komentował. To zdenerwowało fanów, bo jego wstawki nie pozwoliły wysłuchać utworu w całości. 

Rafał Brzozowski, 2020 rok, Jaka to melodia
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

"Jak w końcu trafił się i hicior i fajny głos, to nie dali posłuchać. Może tak mniej gadania w trakcie śpiewania, szczególnie zza kulis" - pisali w komentarzach fani. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.