Dr Quinn
Fot. Bridgeman Images – RDA / Forum
O tym się mówi!

Przystojny Sully z ''Dr Quinn'' był obiektem westchnień kobiet. Już tak nie wygląda!

Dziś byście go nie rozpoznali!

Aleksandra Frankowska 3 września 2023 19:58
Dr Quinn
Fot. Bridgeman Images – RDA / Forum

W serialu Dr Quinnn Joe Lando wcielał się w rolę przystojnego Indianina imieniem Sully. Wzdychały do niego kobiety z całego świata. Teraz aktor zmienił się nie do poznania. Czy dostrzegacie w nim wciąż mądrego i zaradnego właściciela wilka?

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie Doktor Quinn? Aktorka Jane Seymour zdradziła przepis na młodość!

Grał Indianina Sully w serialu Dr Quinn

Serial Dr Quinn bił rekordy popularności w latach 90. Nieziemsko przystojny aktor Joe Lando wcielał się wówczas w postać Indianina Sully, który w serialu był partnerem Dr Quinn, graną przez Jane Seymour. Dziś trudno go rozpoznać. Jak wygląda dawne bożyszcze kobiet?

Joe Lando – jak teraz wygląda?

Dziś przystojny aktor ma 61 lat i zupełnie nie przypomina serialowego bohatera. Wiele mówi się o nim wciąż w kontekście romansu z Jane Seymour. Para spotykała się przez kilka miesięcy, jednak aktora w międzyczasie poznała swojego przyszłego męża, dla którego porzuciła aktora jeszcze w trakcie kręcenia serialu. Były to dla nich trudne chwile, zwłaszcza gra scen pełnych bliskości i okazywania uczuć.

Romans Joe Lando i Jane Seymour

Niewiele osób wie, że gorące uczucie połączyło nie tylko odgrywane przez nich postaci, ale także samych aktorów. Jane była wówczas po rozwodzie, skrzywdzona przez swojego byłego męża i z ogromnymi długami. Joe był nieziemsko przystojny i zapałał uczuciem do koleżanki z planu. Spotykali się kilka miesięcy, ale Jane poznała nagle swojego przyszłego męża i straciła dla niego głowę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Od miłości do nienawiści. Joe Lando i Jane Seymour połączył romans na planie Doktor Quinn 

"Zawsze podziwiałem Jane Seymour jako aktorkę, a kiedy spotkaliśmy się na planie w 1992 r., po prostu szaleńczo się w niej zakochałem. Niestety, nie mogłem liczyć, że odwzajemni moje uczucie, bo w tym samym czasie poznała Jamesa Keacha… Po prostu mi ją ukradł. Nasze uczucie zawsze było czysto platoniczne. Teraz jesteśmy dobrymi przyjaciółmi" – mówił aktor w jednym z wywiadów.

Poznalibyście go teraz? 

Joe Lando, Jane Seymour
Fot. Screen Insgtagram @janeseymour

Joe Lando, Jane Seymour

EN_01492202_3245, Joe Lando, Doktor Quinn, 1995
Fot. CBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

 Joe Lando, Doktor Quinn, 1995

Joe Lando, 2003 rok, film Counterstrike
Fot. EAST NEWS/SIPA PRESS

Joe Lando, 2003 rok, film Counterstrike

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.