lisa kudrow syn
Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Syn serialowej Phoebe z „Przyjaciół” ma już 23 lata. Lisa Kudrow pokazała Juliana na Instagramie

Podobny do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 11 maja 2021 06:57
lisa kudrow syn
Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Lisę Kudrow widzowie znają z roli Phoebe z kultowego serialu Przyjaciele. Na swoim profilu na Instagramie aktorka pokazała syna. Widać między nimi podobieństwo?

Lisa Kudrow: Przyjaciele

Lisa Kudrow zdobyła sławę dzięki roli Phoebe Buffay w kultowej produkcji Przyjaciele. Serial opowiadał o losach piątki przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku. W obsadzie poza Kudrow pojawili się także Jennifer Aniston, Courteney Cox czy Matthew Perry. Odcinki były emitowane przez 10 lat. Chociaż od premiery produkcji minęło już ponad 30 lat, serial wciąż podbija serca widzów.

Zobacz także: Kim byli członkowie obsady Przyjaciół zanim stali się sławni?

lisa kudrow przyjaciele syn
Fot. Michael Buckner / Stringer / Getty Images

Lisa Kudrow z synem Julianem, 2005

Kim jest syn Lisy Kudrow?

Lisa Kudrow wyszła za mąż ponad 25 lat temu za Michaela Sterna, francuskiego twórce reklam. Owocem ich miłości jest syn Julian. Syn Lisy urodził się 7 maja 1998 r. Kiedy Kudrow była w ciąży zostało to wykorzystane w jednym z sezonów serialu Przyjaciele. Widzowie śledzili wtedy wątek kiedy  serialowa bohaterka Lisy, Phoebe, urodziła trojaczki swojemu bratu i jego ukochanej. 

Zobacz także: Co świat mody zawdzięcza bohaterkom sitcomu Friends?

syn lisy kudrow urodziny
Fot. Alberto E. Rodriguez / Staff / Getty Images

Lisa Kudrow z synem Julianem, 2016

Teraz Julian świętował 23 urodziny. Z tej okazji aktorka pokazała syna na swoim profilu na Instagramie. Nie da się ukryć, że młodzieniec jest bardzo podobny do sławnej mamy. Kiedy Julian przyszedł na świat, Lisa jeszcze przez kilka lat pracowała na planie Przyjaciół. Koledzy i koleżanki aktorki z planu świetnie znają jej syna. Dlatego obok życzeń urodzinowych dla Juliana od internautów pojawiły się też między innymi życzenia od Jennifer Aniston. „Wszystkiego najlepszego Juls! Mam wrażenie, jakbyś urodził się wczoraj”. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…