Jak oceniacie styl dziewczyn?

Artykuł sponsorowany 7 września 2021 14:29
Materiał partnera

Choć w nowym programie TVP2 chodzi w szczególności o młode talenty, nie sposób nie zwrócić uwagi na stylizacje jurorki i dwóch prowadzących show. Klaudia Antos, Roksana Węgiel i Ida Nowakowska zachwycają odważnymi i zwariowanymi kreacjami, ubarwiając każdy odcinek programu i inspirując widzów. Wybraliśmy najciekawsze stylizacje dziewczyn, przyglądając się ich detalom i szukając w nich trendów, które można z łatwością zastosować w swojej szafie.

Klaudia Antos

Choć dziewczyny prezentują w programie luźny i raczej sportowy styl, Klaudia przemyca do niego nieco kobiecej elegancji. Dopasowane topy i spódnice, seksowne wycięcia – doskonale wie, jak podkreślić figurę i przyciągać spojrzenia!

Trend, którym inspiruje Klaudia: skórzane ubrania w nieoczywistych kolorach i wzorach

Roksana Węgiel

Mimo młodego wieku, Roksana szturmem podbija telewizję, zdobywając sympatię widzów w każdym wieku. Jej kolorowe stylizacje szczególnie przypadły nam do gustu. Krótkie topy w połączeniu z bomberką i szerokimi spodniami wyglądają świetnie!

Trend, którym inspiruje Roksana: worker boots i pastelowe kolory

Ida Nowakowska

Stylizacje Idy, które zaprezentowała w programie, to nowa interpretacja stylu boho. Pióra, niezliczone falbany i zabawa formą to odświeżenie romantycznej wizji i wplecenie w nią nowoczesnego, energetycznego elementu.

Trend, którym inspiruje Ida: oryginalne dodatki

You Can Dance – Nowa Generacja już 10 września w TVP2

W programie swoich tanecznych sił spróbują dzieci od 8 do 13 roku życia. Uczestnicy swoją przygodę „You Can Dance – Nowa Generacja” w zaczną od występów w odcinkach castingowych, a najlepsi przejdą do kolejnego etapu, czyli do Akademii, w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami. Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych. Taneczne występy najmłodszych ocenią specjaliści: Klaudia Antos, Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury. Wsparciem dla tancerzy będą prowadzące: Ida Nowakowska i Roksana Węgiel.

Artykuł powstał z udziałem TVP

1/6
Copyright @mat. prasowe
1/6

Klaudia Antos w kobiecej czerwieni

2/6
Copyright @mat. prasowe
2/6

Klaudia Antos w kurtce we wzory

3/6
Copyright @mat. prasowe
3/6

Roksana Węgiel w kolorowym kombinezonie

4/6
Copyright @mat. prasowe
4/6

Roksana Węgiel w oryginalnym komplecie i workerach

5/6
Copyright @mat. prasowe
5/6

Ida Nowakowska w falbanach

6/6
Copyright @mat. prasowe
6/6

Ida Nowakowska w modnych dzwonach

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.