Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan Markle ma sobowtóra! Mama dwuletniej influencerki wygląda dokładnie jak księżna

Poznaj Akeishę Land z Missouri

Rafał Kowalski 31 stycznia 2020 10:53
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images

Meghan Markle budzi tak wielkie zainteresowanie, że internauci wyszukują kolejne osoby, które do złudzenia przypominają ukochaną Harry’ego. W przeszłości pisaliśmy już o modelce Erice Lauren i hiszpańskiej polityk Begonie Villacis, które zdecydowanie można nazwać sobowtórkami księżnej Sussex. Okazuje się jednak, że także Akeisha Land mieszkająca w USA wygląda, jak sławna 38-latka

Akeisha Land z Missouri - sobowtór Meghan Markle

Akeisha Land jest o rok starsza od Meghan Markle. Na co dzień prowadzi z powodzeniem profil swojej prawie dwuletniej córki na Instagramie. Dziewczynkę śmiało można nazwać influencerką. Często pod postami, na których mała Greyson pozuje ze swoją mamą, większa, niż na dziewczynce, uwaga skupia się na 39-latce.

W ostatnim wywiadzie Akeisha Land przyznała, że często zdarza się jej słyszeć głosy, że jest podobna do Meghan Markle. „Porównują mnie do niej dosyć często. Nie tylko w internecie, ale także w normalnym życiu - w kościele, kinie,w sklepie spożywczym”, powiedziała Amerykanka w rozmowie z Femail. „Kiedy mijam przypadkowych ludzi, którzy pytają mnie czy ktoś kiedykolwiek powiedział mi, że wyglądam jak… to zawsze się śmieję, zanim skończą mówić, kto. Dokładnie bowiem wiem, co powiedzą. Tyle razy już to słyszałam, szczególnie ostatnio, odkąd mam proste włosy”, dodała.

Też uważacie, że Akeisha i Meghan mają wiele wspólnego? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Greyson Regina Land (@greyson_land)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Greyson Regina Land (@greyson_land)

Gdzie kupić?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.