Jay-Z miliarderem!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Pożar w domu Beyonce i Jaya-Z! Na miejsce wezwano wszystkie służby

Ujęto sprawcę tragedii

Konrad Szczęsny 24 lipca 2021 14:16
Jay-Z miliarderem!
Fot. Getty Images

To zdarzenie wstrząsnęło gwiazdorską parą. Jak podają amerykańskie media, w domu Beyonce i Jaya-Z doszło do pożaru. Na miejsce natychmiast wezwano służby, które miały ugasić ogień. Co doprowadziło do tragicznego zdarzenia?

Dom Beyonce i Jay-Z stanął w płomieniach

Uchodzą za najbardziej wpływową parę show-biznesu. Są razem od niemal 20 lat, ślub wzięli w 2008 roku. Beyonce i Jay-Z doczekali się trójki dzieci: córki Blue Ivy (urodziła się w styczniu 2012 roku) oraz bliźniaków córki Rumi i syna Sira (przyszli na świat 1. lutego 2017 roku). Na co dzień skupiają się na rozwijaniu swoich karier i pomnażaniu ogromnej fortuny. Mimo że od lat publikowane są w mediach informacje na temat kryzysu w ich związku, konsekwentnie ich nie komentują. Od czasu do czasu pojawiają się publicznie i zadają kłam wszystkim plotkom i sensacyjnym spekulacjom.

Niestety, w ostatnim czasie w ich domu doszło do tragedii. W środę 21. lipca amerykańskie media podały, że w Nowym Orleanie podpalono okazałą nieruchomość. Szybko wyszło na jaw, że należy ona do Beyonce i Jaya-Z. Właścicielem domu jest firma Beyoncé’s Parkwood Entertainment LLC. To trzypiętrowy budynek, który zajmuje powierzchnię ponad 13 200 stóp kwadratowych, został zbudowany w 1925 roku jako kościół prezbiteriański, zaś później przekształcono go w szkołę baletową a finalnie w luksusowy dom.

Czytaj także: Zaglądamy do niesamowitej willi Beyoncé i Jaya-Z, wartej 71 milionów dolarów!

Beyonce, Jay-Z, Nowy Jork, 04.05.2015 rok
Fot. Mike Coppola/Getty Images

Beyonce, Jay-Z, Nowy Jork, 04.05.2015 rok

Beyonce, Jay-Z, Las Vegas, 21.11.2015 rok
Fot. Al Bello/Getty Images

Beyonce, Jay-Z, Las Vegas, 21.11.2015 rok

Przyczyny pożaru w domu Beyonce i Jay-Z

Funkcjonariusze policji z Nowego Orleanu potwierdzili, że było to podpalenie. Mężczyznę, który go dokonał, udało się dosyć szybko ująć. Wszystko dzięki sąsiadom, którzy zgłosili, że w pobliżu wartej 3 miliony dolarów posiadłości kręci się nieznajoma i podejrzana osoba. Pożar ugaszono w dwie godziny. Gdyby szybko nie podjęto akcji ratunkowej, straty mogłyby być znacznie większe. Póki co ani Beyonce, ani Jay-Z nie chcą komentować zdarzenia. Potwierdzono, że w chwili podpalenia nie przebywali w domu

Jednak zdjęcia, które opublikowano, są naprawdę wstrząsające... Widać na nich, jak rozszalały żywioł trawi okazały dom. Całe szczęście, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał!  

Czytaj także: Beyonce pokazała zdjęcie z dziećmi. Blue Ivy i bliźniaki coraz bardziej przypominają słynną mamę

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.