Kisajno jezioro, poszukiwania, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Grzegorz Kaminski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zaginął blisko posiadłości rodziców

Luksusowe mazurskie gospodarstwo liczy aż 200 ha

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2019 11:53
Kisajno jezioro, poszukiwania, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Grzegorz Kaminski/East News

Od ponad doby trwają poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura w Olsztynie potwierdziła, że to właśnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Policja, straż pożarna, helikoptery oraz pracownicy MOPR-u wciąż szukają 39-latka. Przeszukiwane są przede wszystkim okolice luksusowej, ogromnej posiadłości należącej do rodziców filmowca.

Mazurski dom rodziny Starak – gdzie leży?

Rodzinne gospodarstwo państwa Starak leży w małej mazurskiej miejscowości Fuleda. Przez wielu luksusowy dom jest nazywany twierdzą. Dlaczego? Ponieważ cała posiadłość, która znajduje się na 200 hektarach, jest bardzo pilnie strzeżona. Wjazd ze szlabanem i płot wyglądają bardzo niepozornie, ale po ich przekroczeniu uruchamiają się specjalne czujniki ruchu, które informują strażnika o nowej osobie, która chce wjechać na posesję. Dalsze płoty mają z kolei aż dwa metry, by nie podglądać życia gości willi. Całe gospodarstwo monitorowane jest przez kilku ochroniarzy, którzy przez całą dobę monitorują dom i teren wokół niego jeżdżąc na koniach, motocyklach i quadach.

Co ciekawe, wszystkie budynki stylizowane są na kozacką osadę. Drewno, wieże, piaszczyste drogi i małe stawy – wszystko to można zobaczyć na terenie posiadłości rodziny Staraków. Prawowitym właścicielem willi jest Jerzy Starak, który swój majątek zbudował na interesach w branży farmaceutycznej. Wraz ze swoją żoną Anną Woźniak, biznesman zarządza firmą Polpharma. Majątek 71-latka szacuje się na 5,9 mld złotych.

Piotr Woźniak-Starak jest pasierbem Jerzego Staraka, czyli synem Anny Woźniak z jej poprzedniego związku. Poszukiwania 39-latka na jeziorze Kisajno oficjalnie wciąż trwają. Policja oraz prokuratura nie podają nowych informacji dotyczących swoich działań. Śledzimy sprawę na bieżąco. 

Posiadłość Państwa Starak widziana z góry

Posiadłość Staraków, Mazury
Fot. Google Maps

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, Szulim na ściankach
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.