Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Christopher Polk/Golden Globes 2024/Golden Globes 2024 via Getty Images
O tym się mówi!

Posiadłość Jennifer Lopez i Bena Afflecka wystawiona na sprzedaż. To już koniec

Tym samym potwierdziły się wszystkie plotki...

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2024 09:51
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Christopher Polk/Golden Globes 2024/Golden Globes 2024 via Getty Images

O kryzysie w małżeństwie najgorętszej pary Hollywood mówi się od dawna. Tym razem oliwy do ognia dodało wystawienie na sprzedaż posiadłości Lopez i Afflecka. Dodatkowo Ben od dawna nie nosi już obrączki, a media wciąż znajdują kolejne argumenty na to, że para się rozwodzi. Czy to rzeczywiście koniec?

Jennifer Lopez odwołała trasę koncertową

Ostatnie plotki dotyczące kryzysu w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka wciąż budują wokół pary napiętą atmosferę. W zeszłym tygodniu wokalistka odwołała swoją zapowiadaną od dawna trasę koncertową, argumentując to tym, że musi spędzić czas z rodziną i bliskimi i przede wszystkim odpocząć. Bez z kolei podobno od dawna nie mieszka już z Lopez i nie nosi obrączki. Co prawda można ich jeszcze zobaczyć razem przy okazji różnych uroczystości, jednak chemia między nimi całkowicie zniknęła.

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Romain Maurice/Getty Images for Haute Living

ZOBACZ TEŻ: W swoim ostatnim wywiadzie Janusz Rewiński nie przypominał już dawnego siebie. Aktor dokonał kilku gorzkich podsumowań 

Lopez i Affleck sprzedają swoją posiadłość

Serwis Hello! podał właśnie informacje, że na stronie agencji nieruchomości Zillow pojawiła się w sprzedaży nieruchomość należąca do Jennifer Lopez i Bena Afflecka.  Para kupiła posiadłość rok temu, a teraz... ponownie czeka na nowych właścicieli. Ogłoszenie dostępne jest od grudnia, a więc kryzys może trać już dość długo...

Par szukała wymarzonego domu przez dwa lata, aż w końcu trafili na rezydencję o powierzchni 10 tysięcy stóp kwadratowych. Dom robi wrażenie! Ma garaż na 15 samochodów, a sam parking na 80. Na terenie posiadłości znajduje się boisko do koszykówki, ring bokserski, siłownia i bar no i oczywiści cudowny basen. 

CZYTAJ TEŻ: W swoim ostatnim wywiadzie Janusz Rewiński nie przypominał już dawnego siebie. Aktor dokonał kilku gorzkich podsumowań 

Mówi się, że para od dawna nie mieszka już razem, z Jennifer widziana była niedawno w Beverly Hills, gdzie szukała mieszkania wraz ze swoją partnerką produkcyjną Elaine Goldsmith. Afflecka nie było przy niej. Mówi się, że ten wynajął dom niedaleko swojej byłej żony, Jennifer Garner. Czy to rzeczywiście koniec ich magicznej historii? 

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC Images

Jennifer Lopez
Fot. Rich Polk/Getty Images for MTV

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.