WSPOMNIENIE

Królikowscy, Trojanowska, Dygant... Gwiazdy pożegnały Agnieszkę Kotulankę

Pogrzeb aktorki odbył się w Legionowie

Konrad Szczęsny 27 lutego 2018 12:55

Wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła nie tylko aktorami znanymi z Klanu i najbliższymi aktorki, lecz także opinią publiczną. Wydawało się, że w ostatnim czasie serialowa Krystyna Lubicz zwalczyła demony przeszłości i była w dobrej kondycji psychicznej. Niestety, gwiazda zmarła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat...

Pogrzeb Agnieszki Kotulanki

Pogrzeb aktorki odbył się 27 lutego 2018 roku w parafii wojskowo-cywilnej św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w jej rodzinnym Legionowie. Koleżankę z planu pożegnały między innymi gwiazdy Klanu, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Pojawili się na nim także fani telenoweli, znajomi Agnieszki Kotulanki oraz osoby postronne, które chciały uczcić pamięć po zmarłej gwieździe.

Po nabożeństwie żałobnym prochy serialowej Krystyny Lubicz zostaną złożone na pobliskim cmentarzu w jej rodzinnym grobie, w którym spoczywa już ojciec aktorki, ppłk Wojska Polskiego Józef Kotuła (1923-96). „Grób ulokowany jest w starej części nekropolii”, zdradził ks. płk Zenon Pawelak, proboszcz parafii św. Józefa Oblubieńca w rozmowie z serwisem Fakt24. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z uroczystości żałobnej poświęconej Agnieszce Kotulance.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.