Fot. Fotolia.pl
VIVA! Tylko u nas

Płaski brzuch w zasięgu ręki? Dzięki tym zabiegom kosmetycznym to możliwe!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 marca 2017 13:22
Fot. Fotolia.pl

Czasem ćwiczenia i zdrowe odżywianie to nie wszystko. Wiele kobiet i mężczyzn ma problematyczne partie ciała, które nie chcą dać za wygraną – oponka i boczki nie chcą zniknąć nawet pomimo intensywnym treningom i drakońskim dietom. Nie poddawaj się jednak i nie porzucaj marzeń o idealnej sylwetce. Po prostu spróbuj zabiegów kosmetycznych!

 

Poznaj i wypróbuj 5 najlepszych sposobów, dzięki którym osiągnięcie plażowego ciała będzie znacznie prostsze.

 

Wygrzej tłuszcz!

 

Fot. Fotolia.pl

Skutecznym sposobem na pozbycie się tłuszczu jest bardzo mocne wygrzanie ciała. Zabieg ten można wykonać w domu. Jest prosty i skuteczny.

 

Potrzebujesz produktu termoaktywnego. Zazwyczaj kosmetyki takie zawierają w sobie algi, kofeinę, ekstrakty z kawy oraz wyciągi roślinne – ze skrzypu, bluszczu… Gdy zaopatrzysz się już w produkt rozgrzewający, przygotuj jeszcze folię spożywczą, ciepły dres oraz koc.

Kolistymi ruchami wsmaruj produkt w problematyczne obszary – brzuch, uda, biodra – i owiń ciało folią spożywczą. Następnie załóż na siebie dres i szczelnie owiń się kocem.

 

Wyszczuplający zabieg rozgrzewający powinien trwać około 30 minut. Gdy pół godziny minie – rozbierz się, odwiń folię i zmyj resztki preparatu.

 

Po wszystkim ciało może być lekko zaczerwienione. Nie przejmuj się! Czerwone plamy powinny zniknąć po kilkudziesięciu minutach.

 

Wyszczuplające bicze wodne

 

Fot. Fotolia.pl

Silny strumień wody pobudza krążenie krwi w ciele, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm. Wiele osób traktuje go, więc jak zabieg wyszczuplający, który pomaga pozbyć się niechcianego tłuszczu.

Masaż biczami wodnymi też możesz wykonać w domu.

 

Po pierwsze potrzebujesz mocnego i jednostajnego strumienia wody. Odkręć więc sitko w słuchawce prysznicowej lub zmień tryb z kilkudziesięciu strumieni na jeden.

Ustaw wodę tak, aby miała około 40 stopni i powoli oblewaj strumieniem wody kolejne części ciała – ramiona, piersi, brzuch, biodra, uda…

Gdy całe ciało będzie już wymasowane, zmień temperaturę wody. Teraz musisz oblać się bardzo zimnym strumieniem – woda powinna mieć około 8-20 stopni. Szybko oblej nią całe ciało (15-20 sekund).

Kilka razy powtórz oba kroki, kończąc wszystko zimnym biczem wodnym. Całość masażu powinna trwać 10-15 minut.

 

Liposukcja Ultradźwiękowa Vaser Lipo

 

Osoby z problematycznymi partiami ciała mogą spróbować również zabiegów medycyny estetycznej. Liposukcja to świetny sposób na pozbycie się „upartego” tłuszczu.

 

Zwłaszcza teraz, gdy lekarze korzystają z cudów technologii. Podczas tradycyjnej  liposukcji zabieg wykonywany jest przy użyciu standardowych kaniul.  Tkankę tłuszczową niszczy się w sposób mechaniczny, a przy okazji uszkadza inne okoliczne tkanki. Na szczęście postęp technologii przyniósł znacznie bezpieczniejszy sposób na pozbycie się tłuszczu – ultradźwięki.

 

Fot. Skin Clinic

 

Przy liposukcji Vaser Lipo energia ultradźwiękowa jest dostarczana wprost do tkanki tłuszczowej powodując jej emulgację, ale nie niszczenie. Tłuszcz w postaci emulsji łatwiej jest odessać na zewnątrz. 

To jednak nie wszystko, bo dzięki tej metodzie można nim również rzeźbić ciało. Vaser Lipo Hi-Def tworzy efekt trójwymiarowości sylwetki i pozwala na odsłonięcie mięśni, aby nadać sylwetce atletycznego, wysportowanego wyglądu.

 

W czasie zabiegu chirurg oddziela tkankę tłuszczową od pozostałych tkanek (nie odrywa ich, a precyzyjnie odseparowuje), po czym pobranym materiałem modeluje te partie, które wymagają zwiększenia objętości.

Co więcej, Vaser Lipo może być stosowany nie tylko na tych obszarach, gdzie stosuje się tradycyjną liposukcję, ale również  tam, gdzie wcześniej się jej nie wykonywało, np. na szyi, twarzy, piersiach kobiet i mężczyzn, plecach, podudziu czy ramionach.

 

Fot. Skin Slinic

 

Dużą zaletą Vaser Lipo jest również brak potrzeby znieczulenia ogólnego, a co za tym idzie zabieg jest dużo mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja.

 

Body Jet

 

Fot. Skin Clinic

Podczas zabiegu Body Jet, poprzez kaniule pod skórę wprowadzana jest specjalna mieszanina, która pomaga rozbić tkankę tłuszczową. Roztwór wodny wnika w przestrzeń międzykomórkową i rozluźnia jej strukturę, dzięki czemu łatwiej jest usunąć tłuszcz z organizmu. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie opuchlizny i obrzęków.

 

Podawany w trakcie zabiegu liposukcji Body Jet roztwór znieczula również operowany obszar oraz zwęża naczynia krwionośne minimalizując krwawienie. W wyniku miejscowego obkurczenia naczyń krwionośnych usunięta tkanka tłuszczowa zawiera zwykle tylko 1-3 proc. krwi. Dla porównania – podczas zabiegu klasycznej liposukcji wykonywanej w znieczuleniu ogólnym ilość ta może dochodzić nawet do 40 proc.


Liposukcja Body Jet – powiększanie piersi tkanką tłuszczową

 

Liposukcja wykonana metodą Body Jet jest dedykowana nie tylko osobom pragnącym pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. To również świetnie rozwiązanie dla pań, które chcą powiększyć piersi.

 

Dwie pieczenie na jednym ogniu – pozywasz się zbędnego tłuszczu i zyskujesz piersi, o których zawsze marzyłaś. Uzyskana w trakcie zabiegu liposukcji Body Jet tkanka tłuszczowa  jest doskonałym materiałem służącym do ich powiększania.

 

Partnerem publikacji jest klinika Skin Clinic

 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.