Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas
WSPOMNIENIE

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zdradził tajemnicę producenta... 

O czym marzył?

REDAKCJA VIVA! 30 sierpnia 2019 10:32
Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka to ogromny cios dla jego rodziny i przyjaciół. Zawsze oferował swoją pomoc, inspirował i wspierał. Trudno pogodzić się z tą stratą... W czwartek odbyła się pożegnalna msza święta w intencji producenta. Przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka wspominają go w poruszających słowach. O czym marzył?

O czym marzył Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak osiągał kolejne cele, spełniał swoje marzenia. Miał przy sobie kochającą rodzinę i przyjaciół. W ostatnim czasie skupiał się na produkcji kolejnych filmów, ale jego początki nie były takie proste. A mimo tego nie chciał nigdy korzystać z pieniędzy i wpływów rodziców. 

„Tak, pracował jako kelner, nosił kawę na planie filmowym, układał kable. Zaczynał swoją drogę w filmie od samego początku, od najniższych stanowisk. Potem mu to zostało. Był zawsze z nami na planie, siedział na ławeczce i jadł to co my. Piotr miał w sobie mnóstwo pokory i w żaden sposób się nie wywyższał. Tak samo rozmawiał ze mną jak i ze statystami, wózkarzem i mikrofoniarzem”, wspominał reżyser i scenarzysta, Łukasz Palkowski w rozmowie z Faktem.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka wyznał, że często zdarzało im się rozmawiać na tematy prywatne.  

„Kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach i o tym, że może pojawią się w naszym życiu. Ale mówiliśmy o tym jeszcze w czasach, gdy nie był związany z Agą. Gdy przez jego życie przewijały się inne kobiety. Teraz już się to wszystko skończyło ”, wyznał. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.