Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas
WSPOMNIENIE

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zdradził tajemnicę producenta... 

O czym marzył?

REDAKCJA VIVA! 30 sierpnia 2019 10:32
Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka to ogromny cios dla jego rodziny i przyjaciół. Zawsze oferował swoją pomoc, inspirował i wspierał. Trudno pogodzić się z tą stratą... W czwartek odbyła się pożegnalna msza święta w intencji producenta. Przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka wspominają go w poruszających słowach. O czym marzył?

O czym marzył Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak osiągał kolejne cele, spełniał swoje marzenia. Miał przy sobie kochającą rodzinę i przyjaciół. W ostatnim czasie skupiał się na produkcji kolejnych filmów, ale jego początki nie były takie proste. A mimo tego nie chciał nigdy korzystać z pieniędzy i wpływów rodziców. 

„Tak, pracował jako kelner, nosił kawę na planie filmowym, układał kable. Zaczynał swoją drogę w filmie od samego początku, od najniższych stanowisk. Potem mu to zostało. Był zawsze z nami na planie, siedział na ławeczce i jadł to co my. Piotr miał w sobie mnóstwo pokory i w żaden sposób się nie wywyższał. Tak samo rozmawiał ze mną jak i ze statystami, wózkarzem i mikrofoniarzem”, wspominał reżyser i scenarzysta, Łukasz Palkowski w rozmowie z Faktem.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka wyznał, że często zdarzało im się rozmawiać na tematy prywatne.  

„Kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach i o tym, że może pojawią się w naszym życiu. Ale mówiliśmy o tym jeszcze w czasach, gdy nie był związany z Agą. Gdy przez jego życie przewijały się inne kobiety. Teraz już się to wszystko skończyło ”, wyznał. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?