Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Rubik wyleciał z córkami i żoną na wakacje. Internauci: „To one nie chodzą do szkoły?”

Muzyk szybko wyjaśnił całe zamieszanie

Rafał Kowalski 18 grudnia 2019 16:13
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Piotr Rubik regularnie daje swoim córkom możliwość poznania świata. Muzyk często zabiera w podróż swoją żonę wraz z 10-letnią Helenką i 6-letnią Alicją. Aktualnie dziewczynki odpoczywają w Australii, co… nie spodobało się części internautów! Dlaczego?

Piotr Rubik o feriach zimowych. Czy jego córki opuszczają lekcje?

Choć największa część wielbicieli talentu Piotra Rubika skupiła się na podziwianiu zdjęć wykonanych na pokładzie samolotu i w Sydney, to jedna osoba rozpoczęła dyskusję na temat domniemanych wagarów, które jej zdaniem, muzyk zaplanował córkom. Jasne jest, że w polskich szkołach państwowych uczniowie dopiero czekają na przerwę świąteczną, a ferie rozpoczną w styczniu lub lutym. Stąd pod jednym ze zdjęć pojawiło się pytanie: „A Wasze córki nie chodzą do szkoły?”.

Kompozytor odpowiedział najkrócej jak mógł. „Ferie”, napisał w komentarzu i dodał, na czym polega fakt, że Helena i Alicja wcale nie opuściły zajęć. „W brytyjskiej ferie są za kilka dni, a na razie wielka awaria ogrzewania na Sadybie”, wytłumaczył Piotr Rubik zaciekawionej fance. I choć tu wymiana zdań mogłaby się zakończyć, w pełną emocji rozmowę włączyli się inni, którzy w większości pouczyli internautkę, że warto pilnować jedynie swoich spraw.

My, po słowach wyjaśnienia, bardziej, niż na złych emocjach, wolimy skupić się na wakacyjnych fotografiach Piotra, Agaty, Helenki i Alicji Rubików. Zazdrościmy słońca! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.