Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Rubik wyleciał z córkami i żoną na wakacje. Internauci: „To one nie chodzą do szkoły?”

Muzyk szybko wyjaśnił całe zamieszanie

Rafał Kowalski 18 grudnia 2019 16:13
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Piotr Rubik regularnie daje swoim córkom możliwość poznania świata. Muzyk często zabiera w podróż swoją żonę wraz z 10-letnią Helenką i 6-letnią Alicją. Aktualnie dziewczynki odpoczywają w Australii, co… nie spodobało się części internautów! Dlaczego?

Piotr Rubik o feriach zimowych. Czy jego córki opuszczają lekcje?

Choć największa część wielbicieli talentu Piotra Rubika skupiła się na podziwianiu zdjęć wykonanych na pokładzie samolotu i w Sydney, to jedna osoba rozpoczęła dyskusję na temat domniemanych wagarów, które jej zdaniem, muzyk zaplanował córkom. Jasne jest, że w polskich szkołach państwowych uczniowie dopiero czekają na przerwę świąteczną, a ferie rozpoczną w styczniu lub lutym. Stąd pod jednym ze zdjęć pojawiło się pytanie: „A Wasze córki nie chodzą do szkoły?”.

Kompozytor odpowiedział najkrócej jak mógł. „Ferie”, napisał w komentarzu i dodał, na czym polega fakt, że Helena i Alicja wcale nie opuściły zajęć. „W brytyjskiej ferie są za kilka dni, a na razie wielka awaria ogrzewania na Sadybie”, wytłumaczył Piotr Rubik zaciekawionej fance. I choć tu wymiana zdań mogłaby się zakończyć, w pełną emocji rozmowę włączyli się inni, którzy w większości pouczyli internautkę, że warto pilnować jedynie swoich spraw.

My, po słowach wyjaśnienia, bardziej, niż na złych emocjach, wolimy skupić się na wakacyjnych fotografiach Piotra, Agaty, Helenki i Alicji Rubików. Zazdrościmy słońca! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.