Iker Casillas i jego żona Sara Carbonero
Fot. Instagram @ikercasillas
O TYM SIĘ MÓWI

Piłkarz Iker Casillas trzy tygodnie temu miał zawał, teraz jego żona walczy z rakiem...

„Jeszcze nie pozbieraliśmy się po jednym szoku...”

Gabriela Czernecka 23 maja 2019 08:51
Iker Casillas i jego żona Sara Carbonero
Fot. Instagram @ikercasillas

To wyjątkowo trudny czas dla rodziny Ikera Casillasa. Niedawno piłkarz miał zawał serca, teraz jego żona, Sara Carbonero ujawniła, że zmaga się z rakiem jajnika. Przed rodziną legendarnego piłkarza spore wyzwanie, któremu nie łatwo będzie podołać. „Choć jeszcze nie otrząsnęliśmy się z jednego szoku, życie sprawiło nam kolejną niespodziankę”, zaczyna swój wpis Sara.

Trudne chwile w rodzinie Ikera Casillasy

Hiszpańska dziennikarka, a prywatnie żona Ikera Casillasa, poinformowała właśnie na Instagramie, że zmaga się z rakiem jajnika: „Kilka dni temu lekarze wykryli u mnie złośliwy guz jajnika. Już przeszłam operację. Dzięki temu, że został on wykryty szybko, operacja się udała. Wciąż jednak czekają mnie miesiące niepewności, walki i leczenia. Jestem jednak bardzo spokojna i pewna, że wszystko będzie dobrze. Mam wielkie wsparcie w mojej rodzinie i przyjaciołach”, czytamy w poście.

To jednak nie koniec smutnych wiadomości. Trzy tygodnie temu Iker Casillas źle poczuł się na treningu. Piłkarz natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie okazało się, że przeszedł zawał serca. Po tygodniu opuścił placówkę, ale wciąż nie wiadomo, czy będzie kontynuował karierę. Lekarze przyznali, że to mało prawdopodobne, by powrócił na boisko. „Emerytura, nadejdzie taki dzień, w którym będę musiał przejść na emeryturę. Pozwólcie mi ogłosić tę wiadomość, gdy nadejdzie ten moment. Na razie spokój. Wczoraj miałem spotkanie z doktorem Felipe Macedo. Wszystko jest bardzo dobrze. To wspaniała wiadomość, którą chciałem podzielić się z wami wszystkimi”, skomentował doniesienia na oficjalnym koncie na Twitterze Casillas.

Mimo to para jak na razie skupia się na odzyskaniu zdrowia: „Choć jeszcze nie otrząsnęliśmy się z jednego szoku, życie sprawiło nam kolejną niespodziankę”, podsumowała ostatnie wydarzenia żona piłkarza. Przypomnijmy, że Iker Casillas i Sara Carbonero są małżeństwem od 2016 roku. Mają dwóch synów -pięcioletniego Martina i trzyletniego Lucasa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iker Casillas (@ikercasillas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Carbonero (@saracarbonero)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!