Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI!

Piękny gest ze strony aktora „M jak miłość”, Rafała Mroczka

Aktor spełnił marzenie dziewczynki z zespołem Downa

Gabriela Czernecka 13 lutego 2018 13:00
Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna

Rafał Mroczek na balu Gwiazd Dobroczynności spełnił marzenie dziewczynki z zespołem Downa. Aktor M jak miłość odebrał tego wieczoru statuetkę za niesienie pomocy innym. Zainteresowanie wokół aktora wzbudziła jednak jego towarzyszka, Magda. Rafał postanowił spełnić jej marzenie, czym pochwalił się w sieci.

Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności

Podczas tegorocznej gali Gwiazd Dobroczynności pojawiła się plejada artystów. To plebiscyt, który skupia się na promowaniu i docenianiu zaangażowania polskiego społeczeństwa w czynienie dobra. Wśród przedstawicieli świata kultury nie mogło zabraknąć Rafał Mroczka, który w tym roku był jednym z odznaczonych osób, które najbardziej wyróżniały się w niesieniu pomocy innym.

Aktor M jak miłość za został nagrodzony za zaangażowanie w działalność charytatywną. Mroczek wzbudził szczególne zainteresowanie swoją osobą. Dlaczego? U jego boku pojawiła się dziewczynka z zespołem Downa. Magda Świątkowska, bo tak miała na imię towarzyszka aktorka, bardzo chciała się z nim spotkać. Kim jest Magda Świątkowska?

To początkująca aktorka, która jest chora na zespół Downa. Występuje w Teatrze 21 w sztuce „Klauni, czyli o rodzinie", gdzie gra również Piotr Swend z Klanu. Jak się okazuje, młoda artystka jest wielką fanką Rafała Mroczka. Ten postanowił spełnić więc marzenie swojej fanki. Aktor zaprosił ją, by towarzyszyła mu podczas gali Gwiazd Dobroczynności. Cała akcję opisał na swoim profilu. 

„To Magda, wczoraj udało mi się spełnić jej marzenia. Pierwsze to spotkanie ze mną i jestem zaszczycony, drugie to przejście po czerwonym dywanie. To też się udało i to w jakim stylu. Magda na wczorajszym balu miała okazję poznać sportowców, aktorów, muzyków i miała wspaniałe wejście. Mam nadzieję, że ten wieczór będzie dla niej niezapomniany i z uśmiechem będzie do niego wracać. Warto marzyć i Magda może Wam to potwierdzić”, napisał Rafał Mroczek na Instagramie.

Aktor M jak miłość w piękny sposób wykorzystał swoją popularność. Popieramy! 

Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.