Pharrell Williams
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Potrójne szczęście. Pharrell Williams po raz kolejny został ojcem!

Olga Figaszewska 1 lutego 2017 18:45
Pharrell Williams
Fot. Getty Images

Ten rok dla Pharrella Williamsa okazał się być niezwykle szczęśliwy. Właśnie po raz kolejny został ojcem! Żona muzyka urodziła trojaczki.

 

Polecamy też: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

 

Potrójne szczęście

 

Żona Pharrella Williamsa, Helen Lasichanh urodziła trojaczki na początku stycznia, o czym poinformowało „Vanity Fair”. Obecnie razem z dziećmi wypoczywa w domu i jak donoszą media, czuje się bardzo dobrze. Na chwilę obecną para nie zdradziła płci ani imion dzieci, o czym poinformował rzecznik Pharrella. Małżeństwo chroni swoją prywatność, dlatego informacja do mediów trafiła z niewielkim opóźnieniem. Mediom, już we wrześniu 2016 roku, nie umknął uwadze zaokrąglony brzuch modelki podczas jednego z przyjęć. Helen Lasichanh i Pharrell Williams są małżeństwem od 2013 roku. Mają już ośmioletniego syna, Rocketa.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska właśnie urodziła córkę Laurę. Zobacz, jak pięknie wygląda z dziećmi


Sukces Williamsa

 

Producent i wokalista odnosi nie małe sukcesy  również na polu zawodowym. Williams jest twórcą światowego przeboju „Happy”, nagranego na potrzeby filmu dla dzieci - „Minionki rozrabiają”. Niedawno został nominowany do Oscara za wyprodukowany film „Ukryte działania” i jak sugerują media, ma spore szanse na zdobycie statuetki.  Muzyk współpracował między innymi z grupą Daft Punk, Madonną, Miley Cyrus czy Robinem Thicke. W 2014 roku wydał ostatni solowy album „Girl”.

 

 

Zobacz też: Następca Michaela Jacksona i kochający ojciec. Justin Timberlake kończy 36 lat

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.