Pharrell Williams
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Potrójne szczęście. Pharrell Williams po raz kolejny został ojcem!

Olga Figaszewska 1 lutego 2017 18:45
Pharrell Williams
Fot. Getty Images

Ten rok dla Pharrella Williamsa okazał się być niezwykle szczęśliwy. Właśnie po raz kolejny został ojcem! Żona muzyka urodziła trojaczki.

 

Polecamy też: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

 

Potrójne szczęście

 

Żona Pharrella Williamsa, Helen Lasichanh urodziła trojaczki na początku stycznia, o czym poinformowało „Vanity Fair”. Obecnie razem z dziećmi wypoczywa w domu i jak donoszą media, czuje się bardzo dobrze. Na chwilę obecną para nie zdradziła płci ani imion dzieci, o czym poinformował rzecznik Pharrella. Małżeństwo chroni swoją prywatność, dlatego informacja do mediów trafiła z niewielkim opóźnieniem. Mediom, już we wrześniu 2016 roku, nie umknął uwadze zaokrąglony brzuch modelki podczas jednego z przyjęć. Helen Lasichanh i Pharrell Williams są małżeństwem od 2013 roku. Mają już ośmioletniego syna, Rocketa.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska właśnie urodziła córkę Laurę. Zobacz, jak pięknie wygląda z dziećmi


Sukces Williamsa

 

Producent i wokalista odnosi nie małe sukcesy  również na polu zawodowym. Williams jest twórcą światowego przeboju „Happy”, nagranego na potrzeby filmu dla dzieci - „Minionki rozrabiają”. Niedawno został nominowany do Oscara za wyprodukowany film „Ukryte działania” i jak sugerują media, ma spore szanse na zdobycie statuetki.  Muzyk współpracował między innymi z grupą Daft Punk, Madonną, Miley Cyrus czy Robinem Thicke. W 2014 roku wydał ostatni solowy album „Girl”.

 

 

Zobacz też: Następca Michaela Jacksona i kochający ojciec. Justin Timberlake kończy 36 lat

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.