Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Pawła Małaszyńskiego właśnie się powiększyła

„Znów zostaliśmy rodzicami!”

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 15:51
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński oddziela sprawy zawodowe od prywatnych. Aktor rzadko uchyla rąbka tajemnicy. „Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, mówił Paweł Małaszyński w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY! Na próżno szukać w kanałach społecznościowych wspólnych fotografii z najbliższymi. Teraz zrobił wyjątek. Przyświecał mu szlachetny cel. Całą rodzinę czeka prawdziwa rewolucja!

Paweł Małaszyński na zdjęciu z rodziną

Paweł Małaszyński ma wielkie serce! Aktor i jego rodzina podjęła decyzję o adopcji czworonoga z jednego z warszawskich schronisk. Na profilu Pawła Małaszyńskiego pojawiło się wspólne zdjęcie z żoną Joanną Chitruszko, synem, szesnastoletnim Jeremiaszem i... nowym członkiem rodziny. Kadr został opatrzony poruszającym podpisem.

„Znów zostaliśmy rodzicami! Mamy wielkie szczęście do ludzi i... Jeszcze większe do zwierząt! Dziękujemy za nieocenioną pomoc @schroniskonapaluchu oraz @fundacja_judyta”, napisał Paweł Małaszyński.

To odpowiedzialna decyzja. Przygarnięcie zwierzęcia wiąże się z dodatkowymi obowiązkami. Dlatego aktor zaapelował do swoich fanów i zachęcił ich do tego, by rozważyli adopcję czworonoga, o ile mają odpowiednie warunki i może od dawna się nad tym zastanawiają.

„Gorąco zachęcamy wszystkich tych, którzy mają otwarte serca i odpowiednie warunki - do adopcji dużych i małych, długich i krótkich, tych z klapniętym uszkiem i zakręconym ogonem, śliniaków i kulawych. Zerknijcie na strony, może czeka na Was wasz nowy przyjaciel. Udostępnijcie informację dalej”, dodał aktor.

Aktor daje wspaniały przykład! To docenili jego fani. 

,,Szacunek za rodzinność w poszerzonym kręgu", ,,Szacunek 👍ja mam adoptowanego długiego i rudego jamnika", ,,Ale super, czeka go wspaniałe życie ", czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znów zostaliśmy rodzicami! 😎 Mamy wielkie szczęście do ludzi i... Jeszcze większe do zwierząt! Dziękujemy za nieocenioną pomoc @schroniskonapaluchu oraz @fundacja_judyta ✊ Gorąco zachęcamy wszystkich tych, którzy mają otwarte serca i odpowiednie warunki - do adopcji dużych i małych, długich i krótkich, tych z klapniętym uszkiem i zakręconym ogonem, śliniaków i kulawych ♥️ Zerknijcie na strony, może czeka na Was wasz nowy przyjaciel, udostępnijcie informację dalej 😃 ✔️ https://www1.napaluchu.waw.pl/zwierzeta/zwierzeta-do-adopcji/ ☑️ https://fundacjajudyta.com/Adoptions?type=1 „Psy są mądre. Chowają się w kącie, liżą swoje rany i wracają do świata dopiero wtedy, gdy są do tego gotowe” - Agatha Christie #adopcja #pies #fundacjajudyta #schroniskonapaluchu @schroniskonapaluchu @fundacja_judyta

Post udostępniony przez Paweł Małaszyński ✊ (@pawelmalaszynski)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.