Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ mówi

Paweł Deląg spotyka się z uczestniczką Top Model? Internauci komentują różnicę wieku

Para zamieściła w sieci wspólne zdjęcie

Gabriela Czernecka 3 lipca 2021 12:15
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Paweł Deląg zakochany? W sieci pojawiła się fotografia aktora u boku uczestniczki programu Top Model, Anny Markowskiej. Pojawiła się masa komentarzy pełnych gratulacji, ale padło też kilka nieprzyjemnych słów. Niektórzy internauci nie przemilczeli różnicy wieku, która dzieli parę. Na jeden z komentarzy Anna Markowska odpowiedziała. Poznajcie szczegóły.

Paweł Deląg o związku i miłości

Paweł Deląg rzadko udziela wywiadów. Choć od lat święci sukcesy zawodowe nie tylko w Polsce, ale i w międzynarodowych produkcjach, to niechętnie opowiada o życiu prywatnym. W rozmowie z Beatą Nowicką w 2017 roku dla magazynu VIVA! zrobił wyjątek i powiedział, co jest dla niego podstawą związku: „Przede wszystkim zaufanie. To jest najważniejsze. Taki fundament, ostoja. Ale ciągle podróżując, jak się pani domyśla, nie jest mi łatwo zbudować coś trwałego. Uważam, że to nie jest dla mnie dobre. Samotni krócej żyją.”, wyznał.

Zobacz: „Nigdy nie zostałem tak zraniony’’. TYLKO U NAS Paweł Deląg o zawodzie miłosnym

Fot. Marlena Bielińska / MOVE

Zdradził także, że jego dewizją w związku jest „Wszystko albo nic”: Mądry kompromis, bo w mądrym kompromisie jest wszystko albo nic. Wszystko w sensie, że staramy się - mówię o relacji damsko-męskiej, ale przyjaźni również to dotyczy - dać sobie to, co w nas najlepsze. Zaufać sobie i ofiarować najcenniejsze”, wyznał. 

Paweł Deląg ujawnił także swój przepis na rozwiązywanie problemów w związku: „Musimy ze sobą rozmawiać, szukać wyjścia. Każdy związek, każdy człowiek niesie ze sobą całą gamę problemów. Najczęściej od nich uciekamy, nikt ich nie chce, ale tak się nie da żyć. Tylko problemy mogą nas scementować, zbudować, możemy pójść dalej. Myślę, że problemy tak naprawdę uczą nas kochania”, powiedział w 2017 roku. Czy u jego boku właśnie pojawiła się kobieta, z którą zbudował głębszą relację? 

Paweł Deląg i Anna Markowska razem?

„Mądrość i szczerość zamknięta w chwili z książką i winem, którą zapamiętam na zawsze”, tak wspólne zdjęcie z Pawłem Delągiem podpisała Anna Markowska. Fotografię modelka i uczestniczka Top Model zamieściła na swoich social mediach. Jak sugeruje zdjęcie, para udała się razem na romantyczną wycieczkę.  Choć ani aktor ani modelka nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, internauci nie mają co do tego żadnych wątpliwości. 

Zobacz: Anna Markowska z Top modelo walce z potworną chorobą. „Przez dwa lata nie mogłam mówić”

Pod zdjęciem Pawła Deląga z Anną Markowską pojawiła się masa komentarzy, w których internauci gratulują parze i życzą szczęścia: „Ale piękna para”, pisze jeden z nich. „Najpiękniejsza modelka z najpiękniejszym aktorem”, dodaje drugi. Padło jednak także parę przykrych słów. Niektórzy postanowili wypomnieć parze sporą różnicę wieku, jaka ich dzieli. Anna Markowska jest młodsza od Pawła Deląga o ponad 20 lat: „Wygląda jak Twój ojciec i mógłby nim spokojnie być”, pisze jedna z internautek. „Kryzys wieku średniego... Niestety”, dodał drugi internauta. 

W końcu Anna Markowska postanowiła zareagować na te docinki: „Proszę pozwolić, że - będąc 30-letnią kobietą - samodzielnie uznam, kto jest dla mnie odpowiedni”, napisała modelka. Nam pozostaje życzyć im dużo miłości!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.