Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się? Tak twierdzi jeden z magazynów

Para była małżeństwem przez 23 lata

Rafał Kowalski 7 października 2019 08:29
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Poznali się w styczniu 1996 roku, a osiem miesięcy później już byli małżeństwem. Niestety miłość Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej prawdopodobnie dobiegła końca. Według magazynu Party para wspólnie podjęła decyzję o rozstaniu. I to już pod koniec ubiegłego roku… Co się stało?

Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego

Pokonali razem wiele kryzysów, ale kilkanaście miesięcy temu wspólnie uznali, że ich uczucie się wypaliło. Dziennikarze dwutygodnika Party podają, że znany dziennikarz i jego żona, która jest coachem, niedawno wnieśli do sądu prośbę o rozwód. Okazuje się, że też, że żadne z małżonków nie będzie płaciło alimentów. Małżeństwo doczekało się dwóch synów. Starszy – 22-letni Franek – studiuje jednak na co dzień za granicą i jest samodzielny, a młodszy – 13-letni Julian – będzie na zmianę pod opieką mamy i taty. „Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie”, twierdzi źródło Party dodając, że data rozprawy rozwodowej nie jest jeszcze znana.

Redakcja magazynu podała także informację o tym, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska chce zacząć swoje życie od nowa i dlatego szuka dla siebie nowego mieszkania. Para ma nie komentować przełomu w swoim życiu. Przypomnijmy, że zupełnie inaczej było w lipcu, kiedy jeden z wpisów na Instagramie żony Macieja Kurzajewskiego zaniepokoił media. „Kobieta odchodzi powoli, bardzo powoli, bardzo. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No chyba, że w d.... ,a on nie może wyjść z szoku i zdziwienia, że opuściła takiego księcia! ”, pisała wtedy w sieci 46-latka. Pytana później o to, czy jej słowa oznaczają, że rozstaje się z mężem, dementowała te domysły. „To są standardowe hasztagi, a cytaty są dla moich kobiet, które szkolę, robię dla nich projekty, wykładam i mentoruję. Znam te sytuacje z ich doświadczeń i opowieści. Nie ma sensacji”, twierdziła w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Jeżeli informacje podane przez Party są prawdziwe, to mamy nadzieję, że zarówno Maciej Kurzajewski, jak i Paulina Smaszcz-Kurzajewska znajdą szczęście na swoich nowych drogach. Jesteśmy pewni, że małżeństwu z tak długim stażem uda się rozejść z klasą. 

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. akpa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.