Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski spędzili razem urlop?! „Patrzy tak na mnie, gdy…”

Była żona dziennikarza pokazała wyjątkowe zdjęcie. Czy aktualne?

Redakcja VIVA! 13 sierpnia 2020 11:52
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Osiem miesięcy temu Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski po ponad 20 latach małżeństwa spotkali się na sali sądowej. Para wzięła rozwód i od tej pory zarówno mentorka jak i prezenter układają swoje życia osobno. Byłym małżonkom nie przeszkadza to jednak w utrzymywaniu dobrych stosunków między sobą. Dowodem na to ma być według wielu najnowsze zdjęcie, które menedżerka projektów PR opublikowała w sieci…

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz nad polskim morzem

Wczoraj w serwisie Instagram Paulina Smaszcz pokazała zdjęcie, którym mocno poruszyła internuatów. „To @maciejkurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce #kobietapetardarodzina #kobietapetardawyruszanawakacje”, podpisała mentorka fotografię, na której wspólnie z dziennikarzem TVP pozuje na Półwyspie Helskim.

Internauci zasypali profil mamy Julka i Franka wieloma komentarzami o tym, że wspólne wakacje po rozwodzie to duży wyczyn. Komentarz do sprawy zdobył nawet jeden z serwisów show-biznesowych. „Paulina i Maciek bardzo się szanują i nadal lubią spędzać ze sobą czas. Ona zawsze będzie darzyła go wyjątkowym uczuciem, maja wiele pięknych wspomnień i dwóch synów. Chłopcy są dla nich najważniejsi”, tak mówił wczoraj informator Plotka.

I choć para może pozostawać w świetnych relacjach, o czym wielokrotnie zapewniali, to zarówno Maciej, jak i Paulina ostatni dni spędzili w Warszawie, a zdjęcie z Helu jest archiwalne. Paulina Smaszcz opublikowała kilka podobnych na swoim Instagramie równo 3 lata temu – 12 sierpnia 2017 roku, a wczoraj obchodziła wspomnienie tych pięknych chwil.

W opisie dodała jednak, że dopiero wyrusza na kolejne wakacje. Być może właśnie z Maciejem Kurzajewskim i synami? Czas pokaże! Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Zdjęcie opublikowane wczoraj:

Fotografie zamieszczone na Instagramie w 2017 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Polishwoman #Polishseaside #Polishsummer

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Polishseaside #Polishhappywoman #Polishsummer

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ourlove @maciejkurzajewski

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?