Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Paulina Krupińska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące małżeństwa... 

„Sebastian nie jest o mnie zazdrosny”

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 19:45
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Zakochani uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kilka miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Wszyscy zachwycali się tym niezwykłym wydarzeniem. Dla pary było to przypieczętowanie ich długoletniego związku! W ostatnim wywiadzie była Miss Polonia postanowiła zdradzić kulisy ich małżeństwa! Czy coś zmieniło się w ich relacji? 

Paulina Krupińska o małżeństwie

Para po ślubie wciąż dzieli życie między Warszawę i Zakopane. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kierują się w życiu określonymi wartościami i poświęcają się wychowaniu dwójki pociech: trzyletniej Antoniny i rocznego Jędrzeja. Rodzina jest dla nich najważniejsza. I chociaż na co dzień chronią jej prywatność, Paulina Krupińska zdecydowała się odpowiedzieć swoim małżeństwie. 

Była Miss Polonia wyznała w rozmowie z Faktem, że mąż zupełnie nie jest o nią zazdrosny. „Szczerze mówiąc, czasami chciałabym, żeby był zazdrosny. Wydaje mi się, że to wynika z jego dojrzałości. Poza tym gdy wychodzę na miasto, to mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że jestem zajęta. Nikt mnie więc nawet nie podrywa...”, mówiła.

Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem. Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".  

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!
Fot. Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.