Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Paulina Krupińska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące małżeństwa... 

„Sebastian nie jest o mnie zazdrosny”

REDAKCJA VIVA! 4 listopada 2018 19:45
Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK

Zakochani uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kilka miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Wszyscy zachwycali się tym niezwykłym wydarzeniem. Dla pary było to przypieczętowanie ich długoletniego związku! W ostatnim wywiadzie była Miss Polonia postanowiła zdradzić kulisy ich małżeństwa! Czy coś zmieniło się w ich relacji? 

Paulina Krupińska o małżeństwie

Para po ślubie wciąż dzieli życie między Warszawę i Zakopane. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka kierują się w życiu określonymi wartościami i poświęcają się wychowaniu dwójki pociech: trzyletniej Antoniny i rocznego Jędrzeja. Rodzina jest dla nich najważniejsza. I chociaż na co dzień chronią jej prywatność, Paulina Krupińska zdecydowała się odpowiedzieć swoim małżeństwie. 

Była Miss Polonia wyznała w rozmowie z Faktem, że mąż zupełnie nie jest o nią zazdrosny. „Szczerze mówiąc, czasami chciałabym, żeby był zazdrosny. Wydaje mi się, że to wynika z jego dojrzałości. Poza tym gdy wychodzę na miasto, to mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że jestem zajęta. Nikt mnie więc nawet nie podrywa...”, mówiła.

Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem. Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".  

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!
Fot. Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.