Owen Wilson
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Owen Wilson nie chce mieć nic wspólnego ze swoją nowo narodzoną córką...

Testy DNA wykazały jego ojcostwo!

Weronika Kostyra 13 listopada 2018 07:28
Owen Wilson
Fot. East News

Owen Wilson, aktor znany z filmów takich jak O północy w Paryżu czy Polowanie na druhny, jest ojcem dwóch synów. Niedawno na świat przyszło jego najmłodsze dziecko, córeczka Lyla. Jej mamą jest Varuna Vongvirates, z którą aktor spotykał się przez pięć lat. Rozstali się jednak, jeszcze kiedy była ona w ciąży. Po narodzinach córki Owen Wilson nawet jej nie zobaczył. Nie chce także uznać jej jako swoje dziecko, mimo że testy genetyczne potwierdziły jego ojcostwo!

Owen Wilson nie uznaje ojcostwa swojej córki

Córka aktora urodziła się październiku. Owen Wilson już wcześniej zapowiedział partnerce, że zrzeka się ojcostwa córki. Miał wątpliwości, co do tego, że to on jest biologicznym ojcem. Sytuacja doprowadziła między do konfliktu i rozstania. Wilson zażądał testu DNA, który dał pozytywny wynik. Aktor nie zmienił jednak zdania. Do tej pory nie zobaczył jednak córki. „W czerwcu Owen zaznaczył w sądzie, że nie życzy sobie żadnych spotkań z małą”, powiedziała była partnerka w wywiadzie.

Zarówno on, jak i jego agent nie chcą komentować sytuacji, tłumacząc, że to sprawy prywatne. Aktor jest już ojcem dwóch synów. Mimo że nie jest związany z żadną z ich matek, synów uznał, ma z nimi kontakt i płaci zasądzone alimenty. „To niewiarygodne, jak świetnie się dogadują. Mam na myśli to, że wszystko, co mówi Ford, jest po prostu najzabawniejszą rzeczą na świecie dla Finna, a gdy ja coś powiem, nie jest to już takie śmieszne. To dla nich nic”, mówił o synach w wywiadzie. Media nie zostawiają teraz na aktorze suchej nitki.

Dziwi Was taka postawa? 

Owen Wilson z synem
Fot. PacificCoastNews/East News

Owen Wilson z synem

Owen Wilson
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.