Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brak nominacji był dla niej nie lada zaskoczeniem. Jennifer Lopez komentuje tegoroczne Oscary

„Czułam, że trochę wszystkich zawiodłam”

Gabriela Czernecka 21 marca 2020 10:46
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

W wywiadzie dla Oprah Winfrey, który przeprowadzono podczas jej imprezy Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus w Los Angeles Jennifer Lopez po raz pierwszy skomentowała brak nominacji do Oscara 2020. W tym roku po raz 92. Akademia Filmowa ogłosiła jedne z najbardziej prestiżowych nagród w Hollywood, a gala wręczenia statuetek zgromadziła przed telewizorami miliony ludzi na całym świecie. Wielu było nieco rozczarowanym tym, że JLo za rolę w filmie Ślicznotki nie dostała nawet nominacji. Jak zareagowała na brak możliwości zdobycia tak prestiżowej nagrody? 

Jennifer Lopez o braku nominacji do Oscara 

Dla wielu kobiet jest wzorem. Jennifer Lopez zachwyca nie tylko wyglądem, ale i ogromnym talentem, a tych ma naprawdę sporo. Choć głównie znana jest ze swoich piosenek, to jak sama przyznaje, aktorstwo jest jej ogromną pasją. Na swoim koncie ma rolę w kilku znanych filmach, m.in. Pokojówka na ManhattanieTeraz albo NigdySelenaczy Powiedz tak. W 2019 roku ukazała się kolejna produkcja z jej udziałem. Film Hustlers (w polskim tłumaczeniu Ślicznotki) trafił do szerszej publiczności za sprawą nominacji do Złotych Globów. Nic dziwnego, że spodziewano się, że film Ślicznotki otrzyma nominację do Oscara 2020. Tę wróżono oczywiście Jennifer Lopez za najlepszą rolę pierwszoplanową. Niestety tak się jednak nie stało. Dopiero kilka miesięcy po samej gali wręczenia nagród Jennifer Lopez skomentowała brak nominacji. 

W wywiadzie dla Oprah Winfrey podczas jej imprezy Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus w Los Angeles JLo opowiedziała o tym, jak się wtedy czuła. Gwiazda nie potrafiła ukryć rozczarowania. „Byłam smutna. Byłam trochę smutna, bo było w tym wiele zamieszania. Było tak wiele artykułów, dostałam tyle dobrych rekomendacji – najwięcej w całej swojej karierze. Dużo osób mówiło: Ona będzie nominowana do Oscara, tak się stanie. Czytałam to wszystko i zastanawiałam się, czy faktycznie to się może zdarzyć. Można powiedzieć, że trochę się nastawiłam. Ostatecznie jednak tak się nie stało, czułam, że trochę wszystkich zawiodłam”, wyznała Jennifer Lopez.

Mimo przykrego wydarzenia, wokalistka i aktorka mówi jednak wprost, że aby nie zastanawiać się nad porażką starała się myśleć o tym, co już udało się jej osiągnąć. Z pewnością takich wydarzeniem w ostatnich miesiącach był jej występ Super Bowl 2020, z którego może być dumna! Jak zdradziła w wywiadzie, porażki będą się zdarzać, ale zawsze trzeba szukać pozytywów. Trudno o bardziej rozsądne podejście!  

Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.