Omenaa Mensah, Viva! 10/2023
Fot. Marcin Suder
O tym się mówi

Omenaa Mensah ogranicza swoją pracę w TVN. Chce poświęcić się innej działalności

„Ten rozdział dobiega końca”

Marta Nawacka 31 stycznia 2024 12:02
Omenaa Mensah, Viva! 10/2023
Fot. Marcin Suder

Ogromną popularność i sympatię widzów zyskała jako pogodynka w TVN. Ponadto Omenaa Mensah działa również jako filantropka w swojej fundacji dobroczynnej, w której pomaga jej mąż, Rafał Brzoska. W podcaście „Cały ten Majdan” zdradziła Radosławowi Majdanowi, że zdecydowała się ograniczyć swoją działalność w stacji i postanowiła skupić się na innych działaniach.

Omenaa Mensah: kariera i działalność

Widzowie doskonale znają ją przede wszystkim jako uroczą pogodynkę, co przysporzyło jej nie tylko sporą popularność, ale także sympatię. Omenaa Mensah od wielu lat działa także jako filantropka we własnej fundacji dobroczynnej, w której towarzyszy jej mąż, milioner Rafał Brzoska. Para gościła niedawno w nowym podcaście Onetu „Cały ten Majdan”, w którym prezenterka opowiedziała Radosławowi Majdanowi o obecności na antenie TVN oraz swojej przyszłości w stacji. „Jestem coraz rzadziej ze względu na ogrom pracy filantropijnej”, wyznała.

Czytaj też: Rafał Patyra pożegnał się z TVP, teraz powraca do telewizji. Gdzie można będzie go zobaczyć?

Omenaa Mensah, Viva! 10/2023
Fot. Marcin Suder

Omenaa Mensah w sesji dla magazynu VIVA!, 2023 rok

Omenaa Mensah ogranicza działalność w TVN. Skupia się na innych działaniach

W podcaście „Cały ten Majdan” Radosław Majdan zapytał pogodynkę, jak dalej będzie wyglądać jej praca w stacji TVN. Omenaa Mensah wyznała, że rzeczywiście coraz rzadziej pojawia się na antenie. „Na razie wyciszamy ten temat. Niestety, ze względu na ogrom pracy filantropijnej pojawiam się rzadziej”, wyjaśniła. Rafał Brzoska z kolei wyznał, że otrzymuje prywatne wiadomości z pytaniami, kiedy jego żona znowu będzie prezentować prognozę pogody. „Ten rozdział telewizji w moim odczuciu powoli dobiega końca”, odniosła się do tych słów Omenaa Mensah.

Pogodynka zdradziła, że kluczowa w postrzeganiu jej pracy w telewizji była śmierć Mariusza Waltera. „Zmieniają się też zainteresowania, ludzie kierują je na internet, na social media, gdzie można śledzić osoby, które nas ciekawią, jeśli chodzi o ich kontekst zawodowy i prywatny. Telewizja jest oczywiście moją wielką pasją, piękną przygodą, ale nie ukrywam, że od śmierci pana Mariusza Waltera inaczej na to patrzę”, wyjaśniła Omenaa Mensah w podcaście „Cały ten Majdan”.  

Zobacz także: Wrócił do TVP po ośmiu latach. Daniel Olbrychski pojawił się w „Pytaniu na śniadanie”

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska, XII Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności, 09.10.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska, XII Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności, 09.10.2021 rok 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.