Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zachwyca na odważnych fotografiach. Tak wyglądały kulisy sesji!

Nastolatka nie potrafiła ukryć wzruszenia

Olga Figaszewska 29 czerwca 2021 12:10
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Piękna, zdolna i skromna… Oliwia Bieniuk dopiero wchodzi do świata show-biznesu, chociaż tak naprawdę funkcjonuje w nim od lat. Już jako mała dziewczynka przyglądała się pracy swojej mamy. Anna Przybylska zabierała córkę na plany sesyjne. Nastolatka marzy o tym, by związać swoją przyszłość z fotomodelingiem i aktorstwem. Powoli idzie w ślady swoje mamy. Niedawno wzięła udział w projekcie znanej stylistki gwiazd, Joli Czai - „Czaja wyczaja”. Za fotografie odpowiada Wojtek Biały. Jak powstawała sesja, o której od kilku dni mówi cały Internet?

Kulisy sesji zdjęciowej Oliwii Bieniuk – tak powstawały odważne kadry

Do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w takim wydaniu. Fani byli jednogłośni, że na niektórych zdjęciach Oliwia Bieniuk przypomina do złudzenia mamę, Annę Przybylską. Z pewnością byłaby dumna z córki. 18-latka zachwyca w kadrach, które kilka dni temu opanowały Internet.

Twórcy projektu odtworzyli na nich klimat, który jest charakterystyczny dla mistrza czarno-białej fotografii, Helmuta Newtona. Oliwia zachwyca w odważnych stylizacjach. Jest zmysłowa i elegancka...  Tutaj nie było przypadków. Dopracowane, kobiece stylizacje, styl glamour, piękny makijaż, niesamowite fryzury i zjawiskowe wnętrza. A wizję uchwycił utalentowany fotograf, Wojtek Biały.  

„Wykwintne miejsce i piękna kobieta łączą w sobie tak wiele elementów, że powstaje arcydzieło”, mówiła o wymarzonym kadrze Jola Czaja.

Sprawdź: Oliwia Bieniuk zachwyca w zmysłowej sesji! Podobna do Ani Przybylskiej?

Jola Czaja przyglądała się od lat temu jak dorasta córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Wielokrotnie stylizowała aktorkę i jej dzieci do sesji VIVY. Do stylistki gwiazd Oliwia zwraca się - „ciociu”. Nic dziwnego, że ta dojrzała i odważna sesja była dla nich wyjątkowym i emocjonalnym doświadczeniem. 18-latka nie kryła swojego wzruszenia efektami zdjęć. Efekty sztabu profesjonalistów pojawiły się nie tylko na Instagramie Oliwi. Poruszający wpis zamieściła także Jola Czaja.

„Mam zaszczyt pokazać te piękne zdjęcia, na których stylizowałam Oliwię Bieniuk. Ta dziewczyna skradła moje serce dawno temu Wiem już, że pokochaliście tę sesję całym sercem. Dziękuje, bo jestem z niej bardzo dumna!", wyznała.

W jednym z komentarzy, stylistka dodała: „Jestes piękną i mądrą kobietą🎂🥂!!!! Dziekuje za cudny czas z Tobą na zdjęciach ! Wzrusz już zostanie na zawsze ! ❤️❤️🥰 ”.

Zobacz: Oliwia Bieniuk rozstała się z chłopakiem! Mówiąc o końcu relacji, nie ukrywa emocji 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.