olga-kalicka-viva-mama-wywiad-zdjecie-5
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Po rozstaniu nie szukała miłości, została samotną mamą. Olga Kalicka znów jest zakochana

Już nie ukrywa tej miłości, pokazała partnera

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2024 14:41
olga-kalicka-viva-mama-wywiad-zdjecie-5
Fot. Olga Majrowska

Miała 25 lat kiedy na świat przyszedł jej synek. Niestety związek z ojcem chłopca nie przetrwał. Po rozstaniu Olga Kalicka długo była sama. Skupiła się na karierze i wychowywaniu synka. Miłość pojawiła się właśnie teraz. Aktorka już nie ukrywa tej miłości. Jest ponownie zakochana i pokazała zdjęcie z partnerem.

Olga Kalicka znów jest zakochana

Po rozstaniu z ojcem swojego dziecka, Olga Kalicka długo była sama. Chociaż nigdy starała się nie komentować swojego życia prywatnego, ludzie łączyli ją z wieloma osobami z branży. Olga Kalicka jednak milczała, aż do dziś. Podczas pobytu na Bali poinformowała, że jest szczęśliwie zakochana, a w podróży towarzyszy jej nowy ukochany. Nie zdradziła jednak nic więcej...

ZOBACZ TEŻ: Prowadził ''Jaka to melodia'', potem zniknął z TVP. Pilne nowe wieści w sprawie powrotu Roberta Janowskiego

Olga Kalicka
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Aktorka pokazała romantyczny filmik z ukochanym

Na swoim profilu na Instagramie Olga Kalicka podzieliła się romantycznymi filmikiem na tle wodospadu na Bali. W czułych objęciach ukochanego widać, że aktorka jest znów niezwykle szczęśliwa. Nie wiemy kim jest mężczyzna, ani jak długo para jest razem. 

"Odnaleźć siebie w oczach drugiej osoby to najpiękniejsze czego można doświadczyć. Bez Ciebie nie poszłabym dalej. Jesteś najpiękniejszym prezentem i moim lustrem każdego dnia" - napisała Olga Kalicka na swoim Instagramie.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.