Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak
O TYM SIĘ MÓWI

Olaf Lubaszenko przeszedł dwie operacje. Opowiedział, co dalej: „Trzymajcie proszę kciuki…”

Jak dziś wygląda aktor? Możecie go nie poznać

Rafał Kowalski 30 marca 2021 09:58
Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Reżyser i aktor Olaf Lubaszenko wykorzystał czas pandemii na uporządkowanie spraw związanych ze zdrowiem. 52-letni ulubieniec publiczności podzielił się kolejnym zdjęciem, na którym wielu może go nie poznać. Artysta bardzo schudł. Zdradził też, że musiał przejść dwa zabiegi.

Olaf Lubaszenko o operacji i swojej metamorfozie

Ostatnich kilkanaście lat to duże wahania wagi u Olafa Lubaszenko. Aktor przyznał nawet w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie życia, problemy z dodatkowymi kilogramami połączyły się z depresją. „Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane”, opowiadał 7 lat temu w Newsweeku aktor, który zmagał się także z cukrzycą i bezdechem sennym.

Olaf Lubaszenko
Fot. Szymon Szcześniak

Czytaj teżOlaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z córką. Kim jest Marianna Linde?

Dziś Olaf Lubaszenko jest lżejszy o wiele zdrowotnych problemów oraz o 80 kilogramów. Aktor zamieścił w sieci tajemniczy wpis, w którym wyjawił, że musiał poddać się dwóm zabiegom. Nie wyjawił, o jakie dokładnie chodziło, ale każdy miał związek z jego metamorfozą. „Dzień dobry! Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich... Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację”, napisał na Instagramie 52-letn artysta. „A ja mimo chwilowo ograniczonej mobilności postaram się być z Wami w nieustającym kontakcie”, obiecał Olaf Lubaszenko.

Na najnowszym zdjęciu aż ciężko go poznać. Szczupła sylwetka i… zarost! W takiej wersji jeszcze pana Olafa nie widzieliśmy. Życzymy dużo zdrowia i podziwiamy za samodyscyplinę. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.