Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat Oli Kowalskiej: straciła włosy! Wystosowała poruszający apel

Córka Kasi Kowalskiej w poruszających słowach prosi o pomoc!

Konrad Szczęsny 11 sierpnia 2020 13:14
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Pod koniec marca tego roku trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Londynie z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, o czym w dramatycznym nagraniu poinformowała jej mama. Ola Kowalska przez trzy tygodnie była w śpiączce. Gdy została wybudzona, musiała uczyć się wszystkiego od nowa. Niestety, leczenie i hospitalizacja sprawiły, że córka Kasi Kowalskiej straciła niemal wszystkie włosy. W poruszających słowach poprosiła o pomoc.

Ola Kowalska straciła w szpitalu niemal wszystkie włosy

Jej zmagania z chorobą śledziła cała Polska. 23-latka była intubowana. Ostatecznie, o czym poinformował Maciej Durczak, menedżer Kasi Kowalskiej, u Oli nie wykryto koronawirusa. Co więc jej dolegało? Wokalistka zdradziła to w wywiadzie dla miesięcznika „Pani”.

„Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku - chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana”, ujawniła Kasia Kowalska.

Ola wróciła do zdrowia, jednak rekonwalescencja jeszcze potrwa. Skutki ubocze długiego leczenia odbiły się negatywnie na jej wyglądzie i dokonały spustoszenia! Chodzi m.in. o utratę niemal wszystkich włosów, o czym córka artystki poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Zaapelowała do wszystkich o pomoc, bo zupełnie nie wiedziała, jak poradzić sobie z tą bardzo trudną i niekomfortową sytuacją.

„Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek!”, błagała Ola Kowalska.

To dla niej tym bardziej bolesne, że na co dzień zajmuje się modą – ma za sobą nawet już kilka profesjonalnych sesji.

Znajomi i internauci pomogli Oli Kowalskiej

Na szczęście jej apel spotkał się z szerokim odzewem ze strony znajomych, przyjaciół oraz internautów. W prywatnych wiadomości udzielali rad, jak pielęgnować włosy, by szybko odrosły i były jeszcze mocniejsze.

„Dziękuję, kochani, mam już pełną listę wcierek, tabletek i wszystkiego, co potrzeba! Jesteście wspaniali <3 <3 <3”, napisała wyraźnie wzruszona Ola.

Trzymamy kciuki za powrót córki Kasi Kowalskiej do pełni sił!  

Ola Kowalska na skutek leczenia i dwumiesięcznego pobytu w szpitalu straciła niemal wszystkie włosy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

while yo ass is hating lemme just...

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇬🇷

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pull up to parents evening like

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.