O TYM SIĘ MÓWI

Pięciolatka podbija branżę mody. Jej urodę docenił sam Vogue!

Wszystko zawdzięcza... nietypowej fryzurze

Olga Figaszewska 1 września 2018 16:55

Mia Aflalo ma zaledwie pięć lat i już podbija branżę mody! Grono jej fanów na całym świecie wciąż się powiększa. Wszystko zawdzięcza swoim niesamowitym... włosom! Niektórzy porównują nawet do samej Jennifer Lopez. 

Mia Aflalo podbija branżę mody!

Mia pochodzi z Izraela. Urodziła się w Tel Awiwie. O małej modelce zrobiło się głośno, kiedy pojawia się na stronie internetowej brytyjskiego Vogue'a. Trzeba przyznać, że osiągnęła już niemały sukces. Została okrzyknięta wschodzącą gwiazdą modelingu. Na planie zdjęciowym daje z siebie wszystko i nie ma mowy o marudzeniu czy kłótniach. Mimo młodego wieku  podchodzi do zadań bardzo profesjonalnie.

„Cierpliwie czeka na swoją kolej i uśmiecha się do wszystkim”, zdradziła w rozmowie z Daily Mail, Sagi Dahari, fryzjerka małej divy.

Dziewczynka zyskała już ogromną popularność w sieci. Któż może się oprzeć tym pięknym zielonym oczom, perlistemu uśmiechowi i burzy długich, kręconych włosów? Na Instagramie śledzi ją prawie 70 tysięcy osób. Jednak nie wszyscy pochwalają decyzję rodziców Mii i zarzucają, że kosztem córki spełniają swoje marzenia o sławie. Ich zdaniem pięciolatka jest poddawana presji, pozbawiana dzieciństwa, a to w przyszłości odbije się na jej psychice.

Uważasz, że Mia Aflalo zbyt wcześnie rozpoczyna karierę w modelingu? ZOBACZ ZDJĘCIA

 

🖤 hair: @sagidahary ⭐️

Post udostępniony przez Mia Aflalo Shunem (@miaaflalo)

TAGI #włosy #fryzury

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.