Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Chłopiec czy dziewczynka? Ola Jordan zdradziła płeć dziecka amerykańskiemu magazynowi! 

Marzenie pary się spełniło!

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 18:44
Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W rozmowie z magazynem Hello!, Ola Jordan wyznała płeć dziecka. Wraz z mężem długo czekali na powiększenie rodziny. Teraz ekscytującą wiadomością podzielili się z fanami za pośrednictwem magazynu, któremu udzielili krótkiego wywiadu. Para zdradziła czy spodziewa się dziewczynki czy chłopca. Poznajcie szczegóły!

Ola Jordan w ciąży. Płeć dziecka

Chłopiec czy dziewczynka? Ola Jordan wraz z mężem wyjawili właśnie płeć swojego dziecka. Para ogłosiła, że spodziewa się dziecka na łamach magazynu Hello!. „Nie muszę już tego ukrywać!”, mówiła z radością zagranicznemu magazynowi. Jurorka Tańca z Gwiazdami wraz z mężem długo starała się o dziecko. „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem

Para długo starała się o potomstwo, a bycie rodzicami było ich największym marzeniem. „Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in-vitro. Teraz mam pracę w Tańcu z gwiazdami, ale po zakończeniu tej edycji liczę, że w końcu się nam powiedzie. Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami”, wyznała jurorka Tańca z gwiazdami. Wygląda na to, że niebawem to marzenie się spełni. Para właśnie ogłosiła płeć dziecka. Ola Jordan urodzi dziewczynkę! W wywiadzie dla magazynu Hello!, tancerka przyznała, że oboje byli bardzo zestresowani odkrywając płeć swojego dziecka, ale pomyślała, że Boże Narodzenie to idealny czas, by dowiedzieć się, kto za kilka miesięcy dołączy do ich rodziny.

„Ponieważ byliśmy bardzo zdenerwowani podczas przeprowadzania metody In-vitro, nie chcieliśmy niczego zgadywać… Teraz wiemy, żę to mała dziewczynką i po prostu czuję się bardzo szczęśliwy. To wspaniałe, mówi James. „Mała dziewczynka to najlepsza rzecz, jaka mogła spotkać Jamesa, serio. On nie da jej spokoju”, wyznała poruszona Ola Jordan, na co mąż tancerki odparł: „To ja będę owinięty wokół jej palca. Ale będzie pod kluczem dopóki nie skończy przynajmniej 32 lat”, zażartował. 

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy, a młodej mamie życzymy dużo zdrowia i spokoju!  

Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?