Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ola Jordan urodziła swoje pierwsze dziecko!

Chłopczyk czy dziewczynka?

Sabina Zięba 29 lutego 2020 20:30
Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Lubiana tancerka znana z Tańca z gwiazdami właśnie urodziła. Ola Jordan podzieliła się szczęśliwą wiadomością z fanami na swoim Instagramie. Pokazała pierwsze zdjęcie swojego ukochanego dziecka! Chłopczyk czy dziewczynka?

Pierwsze dziecko Oli Jordan

Wiadomo, że Ola Jordan ze swoim mężem, Jamesem Jordanem, o dziecko starali się od naprawdę długiego czasu. Tworzą zgodne małżeństwo od ponad 16 lat, a do pełni szczęścia brakowało im już tylko pociechy. Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem, wyznała: „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”. Gdy w końcu się to udało, nie potrafiła ukrywać radości, a w rozmowie z zagranicznym magazynem Hello!, ujawniła że oboje byli bardzo zestresowani odkrywając płeć swojego dziecka. W Boże Narodzenie stwierdzili jednak, że to idealny moment, by dowiedzieć się, kto za kilka miesięcy dołączy do ich rodziny. Okazało się, że... oczekują córeczki!

W sobotni wieczór 29 lutego tancerka opublikowała na swoim koncie na Instagramie słodkie zdjęcie upragnionej dziewczynki i podpisała: „Już jest tutaj i jest idealna”. Zaraz po Oli Jordan zdjęcie stóp córeczki zamieścił w mediach społecznościowych mąż gwiazdy, James, i dodał: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie”.

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s here and she is perfect 💕 #mummy

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Jordan (@jamesjordan1978)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.