Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ola Jordan urodziła swoje pierwsze dziecko!

Chłopczyk czy dziewczynka?

Sabina Zięba 29 lutego 2020 20:30
Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Lubiana tancerka znana z Tańca z gwiazdami właśnie urodziła. Ola Jordan podzieliła się szczęśliwą wiadomością z fanami na swoim Instagramie. Pokazała pierwsze zdjęcie swojego ukochanego dziecka! Chłopczyk czy dziewczynka?

Pierwsze dziecko Oli Jordan

Wiadomo, że Ola Jordan ze swoim mężem, Jamesem Jordanem, o dziecko starali się od naprawdę długiego czasu. Tworzą zgodne małżeństwo od ponad 16 lat, a do pełni szczęścia brakowało im już tylko pociechy. Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem, wyznała: „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”. Gdy w końcu się to udało, nie potrafiła ukrywać radości, a w rozmowie z zagranicznym magazynem Hello!, ujawniła że oboje byli bardzo zestresowani odkrywając płeć swojego dziecka. W Boże Narodzenie stwierdzili jednak, że to idealny moment, by dowiedzieć się, kto za kilka miesięcy dołączy do ich rodziny. Okazało się, że... oczekują córeczki!

W sobotni wieczór 29 lutego tancerka opublikowała na swoim koncie na Instagramie słodkie zdjęcie upragnionej dziewczynki i podpisała: „Już jest tutaj i jest idealna”. Zaraz po Oli Jordan zdjęcie stóp córeczki zamieścił w mediach społecznościowych mąż gwiazdy, James, i dodał: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie”.

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s here and she is perfect 💕 #mummy

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Jordan (@jamesjordan1978)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.