Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ola Jordan urodziła swoje pierwsze dziecko!

Chłopczyk czy dziewczynka?

Sabina Zięba 29 lutego 2020 20:30
Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Lubiana tancerka znana z Tańca z gwiazdami właśnie urodziła. Ola Jordan podzieliła się szczęśliwą wiadomością z fanami na swoim Instagramie. Pokazała pierwsze zdjęcie swojego ukochanego dziecka! Chłopczyk czy dziewczynka?

Pierwsze dziecko Oli Jordan

Wiadomo, że Ola Jordan ze swoim mężem, Jamesem Jordanem, o dziecko starali się od naprawdę długiego czasu. Tworzą zgodne małżeństwo od ponad 16 lat, a do pełni szczęścia brakowało im już tylko pociechy. Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem, wyznała: „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”. Gdy w końcu się to udało, nie potrafiła ukrywać radości, a w rozmowie z zagranicznym magazynem Hello!, ujawniła że oboje byli bardzo zestresowani odkrywając płeć swojego dziecka. W Boże Narodzenie stwierdzili jednak, że to idealny moment, by dowiedzieć się, kto za kilka miesięcy dołączy do ich rodziny. Okazało się, że... oczekują córeczki!

W sobotni wieczór 29 lutego tancerka opublikowała na swoim koncie na Instagramie słodkie zdjęcie upragnionej dziewczynki i podpisała: „Już jest tutaj i jest idealna”. Zaraz po Oli Jordan zdjęcie stóp córeczki zamieścił w mediach społecznościowych mąż gwiazdy, James, i dodał: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie”.

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s here and she is perfect 💕 #mummy

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Jordan (@jamesjordan1978)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.