ojeciec szatazuje meghan
Fot. Dominic Lipinski - PA Images / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Ojciec Meghan komentuje wywiad Sussexów u Oprah. Zaszantażował córkę!

Złożył jej propozycję nie do odrzucenia?

Aleksandra Andrzejak 10 marca 2021 09:57
ojeciec szatazuje meghan
Fot. Dominic Lipinski - PA Images / Contributor / Getty Images

Ojciec Meghan, Thomas Markle odniósł się do wywiadu córki i jej męża u Oprah. Złożył propozycję nie do odrzucenia. Czy to publiczny szantaż?

Meghan Markle: relacja z ojcem

Meghan Markle w wywiadzie u Oprah postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z ojcem. Wyznała, że nie mają kontaktu. „Bardzo mi przykro. To znaczy: straciłam ojca, straciłam dziecko, prawie straciłam swoje imię. Mam na myśli utratę tożsamości. Ale ja wciąż stoję i mam nadzieję, że ludzie wyniosą z tego wszystkiego wiedzę, że jest też druga strona” – powiedziała Meghan.

Markle podczas wywiadu przypomniała także rozmowę z ojcem sprzed kilku lat. Kiedy Thomas zaprzeczył, że kontaktował się z prasą. Co okazało się jednak nieprawdą. Sytuacja poróżniła Meghan z ojcem. Po emisji wywiadu Sussexów u Oprah, Thomas Meghan złożył jednak córce pewną propozycję...

meghan markle szantazowana przez ojca
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Thomas Markle szantażuje Meghan

Ojciec Meghan Markle wystąpił w porannym show Good Morning Britain. „Zaprzeczyłem. Żałuję, że nigdy nie zrobiłem wszystkiego. Przeprosiłem za to, co się wydarzyło co najmniej 100 razy. Podsumowując, nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od Meghan i Harry’ego w żadnej formie. Jeszcze raz chcę powiedzieć przepraszam za to, co zrobiłem. To było dwa lata temu. To było dawno temu i na pewno starałem się to nadrobić” - wyraził skruchę. 

Thomas Meghan wyznał także, że bardzo chciałby zobaczyć wnuka i wciąż kocha córkę. „Nigdy nie przestałem kochać swojej córki. Nie zawsze zgadzam się z tym, co robią moje dzieci, ale nigdy nie przestaję kochać moich dzieci. Z pewnością kocham Meghan. Może być na mnie zła i powiedzieć Oprah, jaka jest zła, ale nadal jestem jej tatą.”

ojciec szantazuje meghan w good morning britain
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News

Na koniec dodał jednak, że jeśli Meghan się do niego nie odezwie, sprzeda tabloidom kolejne szczegóły z jej życia. Słowa Thomasa brzmią jak szantaż. „Jeśli nie otrzymam od nich wiadomości, napiszę inną historię dla prasy. Kiedy zdecydują się ze mną porozmawiać, ja przestanę rozmawiać z mediami” - zagroził Markle. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…