Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI!

Mocne słowa znanego księdza o Magdzie Gessler: „Jest niewyżyta!”. Program „Sexy kuchnia” już wzbudza kontrowersje!

Gabriela Czernecka 9 listopada 2017 17:00
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

 

„Sexy kuchnia Magdy Gessler” to nowy program na kanale Food Network, w którym restauratorka będzie  „leczyć jedzeniem”. O sexy kuchni już jest głośno. Kontrowersje przede wszystkim wzbudziły słowa, w których Magda Gessler nazywa marchewkę naturalnym wibratorem. Niestety ten pomysł nie spodobał się wielu osobom. Zdanie postanowił zabrać ksiądz Halwa.
 

Zobacz także: Wielki horoskop kulinarny 2018! Sprawdź, jakie produkty i potrawy są najlepsze dla Twojego znaku zodiaku!
 

Polecamy: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

oraz: „Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora”. Zwiastun nowego programu Magdy Gessler „Sexy kuchnia” już jest hitem Internetu!

 

Sexy kuchnia Magdy Gessler: kontrowersje

Program Sexy kuchnia Magdy Gessler wzbudza spore kontrowersje. Już sam zwiastun kuchennego show sprawił, że internet oszalał. „Marchewka… Czy ona jest afrodyzjakiem? Hm… No wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina”, mówiła w krótkim filmiku, zapowiadającym pierwszy odcinek. Szybko jednak stwierdza, że wymachiwanie warzywem przed kamerą może zostać źle odebrane przez widzów, więc odkłada marchewkę na stół i po chwili zaczyna ją skrobać. W międzyczasie Magda Gessler zdobyła się na dość frasobliwą refleksję: „Powiem szczerze, że marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora, ponieważ wibrację powodowały ręce a nie żadna maszynka”, poucza widzów. Nic dziwnego, że premierowy odcinek wyemitowany 5 listopada wzbudził takie kontrowersje. Co więcej, kreatorka smaku i stylu na antenie opowiedziała, że sama nie jest fanką wibratorów. „Uważam, że jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, gdyż kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża, czyli zawsze jest w tyle. One są same, a oni są sfrustrowani”, mówi.

 

Polecamy również: Magda Gessler poprowadzi nowy program, w którym będzie „leczyć jedzeniem”. Czy to oznacza, że „Kuchenne Rewolucje” znikną z anteny?

 

Ksiądz Halwa o Magdzie Gessler

Na łamach „Super Expressu” zachowanie Magdy Gessler na antenie postanowił skomentować ksiądz Ryszard Halwa, redaktor naczelny pisma „Moja Rodzina” i portalu internetowego prawy.pl. „Wypowiedź pani Magdy jest żenująca, gdyż poniża celibat”, mówi ksiądz Ryszard. Co więcej, duchowny twierdzi, że gwiazda TVN jest.. niewyżyta seksualnie! 

 

„Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Ludzie, którzy chodzą na boki czy uprawiają "seks z samym sobą" uważają, że wszyscy tak muszą. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje”, mówi ksiądz Ryszard Halwa w rozmowie z portalem Se.pl. Na koniec spotkania ksiądz zaproponował Magdzie Gessler... terapię. 

Magda Gessler na razie nie odniosła się do słów duchownego.  

Magda Gessler ma nowy program, sexy kuchnia
Fot. Facebook @Magda Gessler

Magda Gessler ma nowy program, sexy kuchnia
Fot. Facebook @Magda Gessler

Polecamy: Uczestniczka „Kuchennych rewolucji” zarzuca Magdzie Gessler manipulację! „Dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy…?”

oraz: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?