Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Uczestniczka „Kuchennych rewolucji” zarzuca Magdzie Gessler manipulację! „Dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy…?”

Konrad Szczęsny 20 października 2017 16:00
Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Odcinek „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler, w którym restauratorka starała się uratować Le Papillon Noir w Katowicach, już przeszedł do historii programu. Właścicielka lokalu, Justyna Wysk, zasłynęła tym, że nazwała prowadzącą „su*ką”, przyznała, że zdecydowała się na udział w formacie TVN jedynie w celach autopromocyjnych, zaś na koniec... wyprosiła Magdę Gessler ze swojej restauracji słowami: „zamknij drzwi z drugiej strony”. Jednak po emisji odcinka Justyna Wysk zarzuciła produkcji... manipulację i niekorzystny montaż! Uderza również z samą kreatorkę smaku i stylu.

Zobacz też: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

Justyna Wysk, właścicielka Czarnego motyla, oskarża produkcję „Kuchennych rewolucji” i „Magdę Gessler”

Po emisji kontrowersyjnego odcinka „Kuchennych rewolucji”, w którym właścicielka znajdującej się w Katowicach restauracji z Le Papillon Noir dała się poznać jako osoba wulgarna, chamska i bezczelna, w internecie rozpętała się burza. Komentujący nie szczędzili Justynie Wysk gorzkich słów i podkreślali, że przekroczyła swoim zachowaniem wszelkie granice przyzwoitości. Krytyczne uwagi musiały dotknąć właścicielkę zamkniętej już restauracji, gdyż pod wpisem na profilu Magdy Gessler na Facebooku zarzuciła kreatorce smaku i stylu oraz produkcji „Kuchennych rewolucji”... manipulację!

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? - napisała na Facebooku. Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było?”, napisała. 

Jednak nikt nie wierzy w jej wersję wydarzeń...

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

Internauci komentują zachowanie Justyny, właścicielki czarnego motyla, w Kuchennych rewolucjach

Na naszym profilu na Facebooku nie szczędziliście Justynie Wysk gorzkich słów.

Wulgaryzmy w kuchennych rewolucjach są często, ale takiego pustaka jeszcze nigdy nie było 😃 pamietam jedną bardzo wredną panią, ale ta to kompletne dno”, napisała pani Mirka.

Sama powiedziała, że ta cała zabawa w restaurację to pomyłka i największa porażka życia. Pewnie lewizna jakaś się pod tym kryje, jak można co miesiąc dokładać 5 tys zł”, oburzyła się z kolei pani Justyna. 

Wstyd na całe Katowice. Wstyd mi za tą babę bez mózgu! Żenada i dno totalne!”, napisała poruszona pani Ewelina.

Zobacz też: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

Justyna Wysk o odcinku „Kuchennych rewolucji”, Magdzie Gessler i byciu celebrytką

Właścicielka Czarnego motyla zaprzecza, że zamierza zaistnieć w show-biznesie i wydaje się całą sytuacją mocno poirytowana.

Przepraszam, ale nie chcę brać dłużej udziału w tym cyrku. Nie jestem jakąś cholerną celebrytką. Chcę zapomnieć o tej farsie. Ja mam swoje normalne życie i chcę spokoju. Poza tym, może nie wyglądam, ale jestem poważną osobą i chcę teraz po tym najgorszym roku w moim życiu, w końcu spokoju”,skomentowała całe zamieszanie w rozmowie z portalem Pudelek.

Polecamy też: Z wizytą w domu u Magdy Gessler. Czy można żyć bardziej kolorowo?! Film z sesji okładkowej do VIVY!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.